Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánljatok légszi olyan...

Ajánljatok légszi olyan játékot amit lehet csavargatni, nyomogatni, kinyitni-becsukni, stb a másfél éves kislányomnak karácsonyra? Olyat amit mindíg elő lehet venni és nem unjuk meg

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen játék engem is érdekelne:)
2010. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ez engem is... lehet, hogy ilyet ki kellene találnom, és szabadalmaztatni, mi? :)))
2010. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Találtam egy ilyet, de ez se tud mindent :( [link]
2010. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kislányom nagyon szereti és sokat játszik/játszunk ezzel a macigarázzsal:

[link]


Úgyhogyha még nincs meg a bátran ajánlom beszerezni vateráról vagy máshonnan (mert már nem gyártják úgy tudom)

néha előkerül egy-egy.

Minden nemlátszik a képen, de lehet vele formabedobozni, kulcsos ajtó, nyomogombos ajtó, maciknak lecsúszós lépcső, kilövő, kivehető autok, pörgethető kocsibeállo, forgatható virágok stb


Jólenne ezért valami hasonló nekünk...hogy ne csak ez legyen

2010. nov. 28. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

molto mágikus gomba! van ajtaja, ablaka amit lehet nyitogatni, van formabedobója amit bele kell forgatni utána leesik és az ajtón lehet kivenni :)


[link]

2010. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!