Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A barátomnak szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barátomnak szeretnék venni karácsonyra elektromos borotvát. Melyiket ajánljátok? Szerintetek jó ötlet ajándéknak?

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne, hogy melyik az ami nektek bevált, és fájdalommentesen borosta nélküli lett az arcotok? Jó lenne ha árat is tudnátok mondani, hogy kb mennyi volt. Előre is köszi!:)
2011. nov. 18. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

braunt ne vegyél, mert egy kalap sza.r


sokáig tart mire leborotválod magad, és sokszor kell végigmenni ugyanazon a felületen

kb 5e Ft volt

2011. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja 5000 forintért nem kapsz jót, de ettől függetlenül a Braun a legjobb márka. Csak ne a leggagyibb ötrongyossal próbálkozz. Ha pedig nem szimpatikus akkor nagyjából marad a Phillips, de szerintem a lényeg, hogy ne a legolcsóbbat vedd adott márkából.
2011. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Te szeretnél kapni egy epilálót karácsonyra ?


Szerintem nem jó ötlet ajándéknak, én nem örülnék.

Persze karácsony meg minden, meg mondanám hogy köszönöm, jaj de kedves vagy úgyis SZÜKSÉGEM VOLT RÁ.


De ezt csak azért mondanám, mert karácsony meg mert ajándék, és megtanultam hogy: "ajándék lónak ne nézd a fogát"


De magamban azt gondolnám: "Egy borotva, hmm, ezt mire véljem most ..., amúgy is kell megvenném magamnak, ennyi erővel kotont is vehetett volna, végül arra is szükségem van... hmmm

2011. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Húú én ki nem állhatom a villanyborotvát. Egyszer kaptam egyet karácsonyra, de kb 5ször ha használtam.
2011. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van és nagyon bevállt. Ezen az áron nagyon megéri.

[link]

2011. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 WhiteLabel ***** válasza:
Nem jó az elektromost borotva, megerősödik tőle nagyon a szőr, és irritálja a bőrt, én 2éve kaptam, kb kétszer használtam.
2011. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Remingtonból inkább ilyet vegyél:


[link]

2011. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
:( nem igazán tudom, hogy mi lenne akkor a jó ötlet?? De most komolyan?? Ha valami használhatatlan dísztárgyat kap akkor az azért nem jó...ha hasznosat akkor meg azért nem -.-" Nem régen voltunk együtt egy éve, és kapott valami nagyon személyhez szólót amit nem lehet überelni, így nincs ennél jobb ötletem.Ráadásul az ajándékozás a családommal együtt lesz így ... kíváncsi lennék annak a véleményére aki azt írta hogy rossz ajándék ötlet, hogy mit tanácsol.
2011. nov. 18. 17:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jó ajándék! Hasznos tárgy amit nem csak kirak a szekrényre és el is van felejtve, hanem gyakran használni is tudja! Személyes ajándéknak ott a szülinap! 24L
2011. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az ajándékkal. Szerintem jó ötlet. Ha a barátod villanyt használ tuti örülni fog neki. Én csak azt mondtam, hogy én nem szeretem.
2011. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!