Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A stratégiai játékoknál (pl....

A stratégiai játékoknál (pl. LOL, Diabló) a jó billentyűzet vagy a jó egér a fontosabb?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sem a lol, sem a diablo nem strategia, es tokmind1 hogy mivel jatszod oket
2012. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél béna, az a fontos. Hót m1 az egér meg a bill. ...
2012. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok béna, "csak" szülő. :o)

A stratégiai játék fogalommal is ezért nem vagyok tisztában, de ti helyretettetek.

Azért kérdeztem egyébként, mert -karácsonyi ajándékot keresgélve- látok spéci játék-egeret meg játékhoz ajánlott billentyűzetet is. Gondoltam itt segítséget kaphatok a fiatalságtól a vásárláshoz.

2012. dec. 6. 13:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már :D Van egérpad is 10-20 ezrekért színes,szagos, zenél... SEMMI ÉRTELME. Meg ilyen olyan gamer (játékosoknak való) egér és billentyűzet. Szintén semmi értelme. Az egér még annyiban jobb talán, hogy ha nem csak 3 gombos, akkor a különböző dolgozat (fegyver, varázslat, csak hogy értsd :) hozzá lehet bindelni a plusz gombokhoz (magyarul ha megnyomja az oldalsó jobb gombot, akkor ellő a karakter egy ilyen varázslatot, másik gombra másik varázslat és nem kell külön keresgélni, ezt jelenti a bindelés), de ezen kívül nincs sok értelme. Persze, ergonómikus akialakítása, pont kézre áll, de egy "gagyibb" egér is tud ennyit, kár 3-4-5 ezernél többet rááldozni, nem ér annyit.

Inkább valami értelmeset vegyél a gyereknek, ne a gép előtt punnyadjon.

2012. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

*dolgozat=dolgokat

Kis elírás.

2012. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Esetleg mmorpg-khez (pl :wow) érdemes gamer egeret venni , pl razer nagát . Ilyen játékokhoz ahol van 4 skilled tök felesleges.
2012. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MinerCena válasza:
Én játszottam lol-on szerintem inkább a jó egér mert bill az nem muszáj jónak lenni csak működjön mert ha jó az egér akkor jobban bírod meg támadni őket és jobban fogsz mozogni!! A legelső válaszolónak meg a LOL igen is stratégiai játék a LOL
2012. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a LoL MOBA es nem strategia

ha jó az egér akkor jobban bírod meg támadni őket és jobban fogsz mozogni! - inkabb menj es jatsz Super Mariot

2012. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Andrisnak van igaza , a LoL moba nem stratégiai...
2012. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Q mindegy milyen game, egy alap egérrel és billentyűzettel is tökéletesen el lehet játszani vele és kár tízezreket kidobni valami dizájnolt vacakra.
2012. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!