Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A stratégiai játékoknál (pl....

A stratégiai játékoknál (pl. LOL, Diabló) a jó billentyűzet vagy a jó egér a fontosabb?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 12:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nini! Nem csak én nem vagyok képben a szg-es játékokat illetően. :o) Meg vagyok nyugodva; persze eddig se éreztem hiányát az ismereteim közül. Vannak ennél komolyabb hiányosságaim.

Andrishnak köszönöm, hogy sikerült ténylegesen válaszolnia arra, amit kérdeztem.

A levélváltásokból következik, hogy lehetséges ,hogy van,aki meg épp a billentyűt tartaná fontosabbnak.

Az alábbi tanácsot :"Inkább valami értelmeset vegyél a gyereknek, ne a gép előtt punnyadjon." kimondottan díjazom, mint felnőtt.

Az a bajom csak vele, hogy az ajándék nem arról szól, hogy én minek örülnék, ha örülne neki, hanem arról szól, hogy ő ténylegesen mire vágyik. A kettő nem feltétlen esik egybe, főképp, ha kamasz az ember fia. :o)

Szép karácsonyt Fiatalok! Emese néni

2012. dec. 7. 11:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát nézd , 1 gamer egér vagy billentyű csak akkor kell ha komolyabb játékkal játszik pl egy mmorpg-vel magas szinten pvpzik , pl wowon mert ott 1 kasztnak van 20-30skille ami néha jóljöhet .


Ha csa sima diablozik meg lolozik próbálj neki venni mondjuk 1 fülest , amin ts-ezhet vagy skypolhat játék közbe , infózás képp

2012. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

A fejhallgató jó ötlet, köszönöm :o)

csak korábban már be lett szerezve. Most a jobbra cserélés jöhet szóba, az viszont "működhet".

2012. dec. 8. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!