Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki látta már herobrine-t?

Valaki látta már herobrine-t?

Figyelt kérdés

Tudo,hogy sokak azt fogják mondani hogy: "Nem is létezik","Ne légy ilyen hiszékeny" stb.

Ezekre nem vagyok kíváncsi.Azokat az embereket keresem akik azt állítják hogy látták.



2012. dec. 10. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Herobrine Notch testvérének a felhasználóneve, "betört" mások mapjára és kifosztotta a játékosokat. De viszont már meghalt így Herobrine is úgymond halott.
2012. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Wolfenstein2000 ***** válasza:

Nope. Nem volt testvére.

Mellesleg láttam. Csináltam róla 3 screenshotot, de megölt kézzel (kb. 4 hp-t vett le egy ütéssel).

2012. dec. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tudnád linkelni a screechot-ot?
2012. dec. 11. 19:37
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem létezik :D Csak moddal lehet találkozni vele, vagy ha ilyen névvel megy fel valaki szerverre. Poénból ki szokták írni az update-ekhez, hogy Herobrine removed, de igazából benne sem volt :)
2012. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Igen olvastam, hogy ilyen válaszokat nem akarsz, de:


Nem létezik. Aki pedig azt mondja, hogy találkozott vele, az:

- Hazudik

- Modot használ

- Szerveren valaki feljött azzal a névvel

- Csak beképzeli magának.

2012. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Najah. Minden feltöltött videó, minden screenshot, minden eddigi valós találkozásom fake, mert notch azt mondta. Ember nőjj már fel. Egyetlen egy mapomon volt hogy találkoztam vele egyszer igen közelről, de neeeeeem. Az is fake, mert te meg notch azt mondtátok hogy NEM IGAZ. Ez annyira gyerekes.
2012. dec. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Oohhh, mert az nem gyerekes, hogy abban hiszel, hogy egy olyan játék, mint a minecraft - ami kis gyerekeknek is való - biztos van benne egy legyőzhetetlen szellem, aki mindenkit megöl, rombol, ellopja a dolgaidat. Ugye, Notch programozás közben arra gondolt, hogy megalkot egy legyőzhetetlen ellenséget, ami csak mindenkinek bajt okoz, mert ez halálosan mókás szerinte...

-.-"

2012. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Na én hiszem ha látom.Szóval azt kérdezném tud valaki küldeni screenshot-ot?Vagy seed-et vagy mappot?
2012. dec. 12. 19:27
 9/22 anonim ***** válasza:
Ide oszd meg, hogy mi is lássuk. Csak, hogy be tudjad bizonyítani az igazad.
2012. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet.
2012. dec. 12. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!