Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elindítom a left 4 dead 2-t...

Elindítom a left 4 dead 2-t elindítok egy játékmódot és amikor betölt, kilép és ezt írja ki: a left 4 dead 2. exe működése leállt, a windows megoldást keres a problémára. Szerintetek mit lehet csinálni hogy eli nduljon?

Figyelt kérdés
És még van egy problémám a left 4 dead 2-vel. van steam fiókom abba meg is van a left 4 dead 2, de a játékmódokat egyiket se tudom elindítani, valami add-on-t kell telepíteni?? vagy mit?

2012. dec. 25. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a steames mappát ékezet nélküli mapába helyezni, sokszor ez a probléma. Valamint ami már volt probléma, az a frissítésekkel szokott lenni. Próbáld ki a következőt.

Menj be a könyvtárba és jobb-klikkelj a Left 4 dead 2-re. (oldalt, ahol a játékaid fel vannak sorolva) A legalsóra kattints rá (nekem Properties), ez feldob egy ablakot. Itt a harmadik fülre (nekem Local files) válts. Itt négy pont lesz, az utolsót válaszd. Ez elindít egy frissítést, lehet, hogy el fog tartani egy darabig. Ha add-ont adsz a játékhoz, ismételd meg ezt, mielőtt játszol, különben hibaüzenetet dob ki.

2014. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!