Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter-Strike 16 recoil bug?

Counter-Strike 16 recoil bug?

Figyelt kérdés

Először is elmondom, hogy 2006 óta játszok, tehát tudom mit írok, nem egy "noob" vagyok, aki látott egy HLTV-s videót és csodálkozik, hogy miért nem húz olyan jól mint a videón.


Az a problémám, hogy vettem egy másik gépet

(Asrock 960gm-gs3 fx

AMD Radeon HD 7770

AMD Phenom ll 945

KINGMAX 4GB DDR3 1333)

És egyszerűen nagyon rosszul szór a fegyver evvel a konfiggal. Összehasonlítom a régivel, akkor ez egyszerűen borzasztó!LAN versenyekre egyszerűen nem tudok gyakorolni, mert csak felidegesít és nem lehet lőni semmit!

Itt egy videó, ami egy demo(nem az enyém). Élesben nekem sokkal jobban széthord.AK is nagyon rossz, nem is a célkereszt közepébe adja be, hanem van amikor a célkereszt egyik sarkába(nagy a célkerezt). A Famas és a Galil egyszerűen annyira rosszul szór, hogy szinte LEHETETLEN embert leküldeni vele! Ez a probléma nem olyan, hogy egy cfg csere és megvan minden, ez valami hardware probléma, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mit kéne cserélni.

Valami ötlet?


2012. dec. 26. 08:41
 1/10 A kérdező kommentje:
2012. dec. 26. 08:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg az internettel lehet valami baj?
2012. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor én is gépet váltottam, akkor az első pár hónapban elég gáz volt minden, ami internet. Még mindig nem tudom, mi volt a baj, de most már helyre állt a lelkivilága a drágának.
2012. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy internetprobléma lenne, mivel a pingem este és reggel 6-11 napközben 11-20. Van egy ismerősöm, neki digi internete van, 3-as pingje van és ugyanilyen rosszul adja neki is, mint nekem, de a testvérének jó, akinek külön gépe van.

Lehet egy kérésem?

Leírnátok a konfigotokat?

2012. dec. 26. 17:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Mármint a számítógépét.
2012. dec. 26. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Proci: AMD FX 4170, Videókártya: Sapphire HD7850 2GB, RAM: Kingston 8GB (2x4) DDR3, Alaplap: Ashrock 970 Extreme 3

2012. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és pingem nekem is rendben volt, egyszerűen valami nem tetszett neki. Valami szoftveres hiba lehetett.
2012. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem értem ezt tényleg! Egyszerűen nem lehet így játszani! Semmi esélyem nincs azok ellen, akik tudnak játszani és adja nekik rendesen! Az a vicc h nem találok segítséget a valve-tól, pedig ők tudnák a legjobban....
2012. dec. 26. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Más multis FPS-ekkel minden rendben? (pl. CoD:MW)
2012. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azokkal pont nem igazán játszok, de vannak játékok, pl CrossFire, Arctic Combat, stb, azokon ugyanolyan mint másoknak.
2012. dec. 27. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!