Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az assasins creed 1 részében...

Az assasins creed 1 részében amikor még a programban vagy talán az 5 . feladat hogy gyorsabban érj a pontba mit a másik ember hogyan kell hogy gyorsabban fusson?

Figyelt kérdés
Me lehetetlen!legalábbis szereintem!
2012. dec. 30. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Égér jobb klik folyton nyomása + space folyton nyomása, és W folyton nyomása.
2012. dec. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kösz szépen!
2012. dec. 31. 10:47
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg te szerencsétlen de ha nem tudsz alyan választ adni ami hasznos is akjkor ne irj te SSSZZZEEERRREEENNNCCCSSSÉÉÉTTTLLLEEENNN!!!!!!!!!!!
2012. dec. 31. 11:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudod ki a szerencsétlen te kis csira? A jó a..ád, régóta kontroler tolom először is, mert bil-en fos. Amúgy érdekes nekem megy úgy ahogy leírtam te fogyi. Egér + space közben pedig előre mész és írányba tartod. Ki is írja alap angol tudás kell hozzá vagy egy g.ci szótár. Fárassz mást.
2012. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Te b*lond nem angol a játék nekem hanem orosz , angol alap tudás megvan de az orosznál nemsegit ja és nemtudom hogy mióta játszod de biztos hogy sz*rencs*tlen vagy , ja és és ne anyázz te bol*nd b*arom és ha nem értel hozzá csak okoskodni tudsz azzal a s*g fejeddel ahoz menj a b*londok oldalára és ott ted megg!!!Id*óta!
2012. dec. 31. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Orosz? Gratulálok, esetleg át kéne állítani a nyelvet? Mert biztos meg lehet oldani, ha nem a főmappában vagy a Launcherben, akkor egy Regisztrációs bejegyzés átállítással.
2012. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát elég régóta játszom csak megjegyzem, az összeset kitoltam. De meguntam a bil-t és vettem egy Xbox 360 for Windows-os kontrollert, és megérte, mert sokall könnyebb vele játszani.
2012. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Átnéztem három nyelv van orosz, német, kinai ,na nagyokos mit tegyek?nyelvátálitás mondom is ilyen bar*okat mer nem próbáltam aszthiszi!
2012. dec. 31. 11:47
 9/12 anonim ***** válasza:

De miért oroszt szedtél le? Amikor van Repack-os, vagy egyéb tömörített verziók amikben benne van az angol nyelv.

Ha nem lenne 1-2 GB akkor feltölteném neked az angol fájlokat. De ha kell tömörített verzió küldhetek linket ahol megtalálod.

2012. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kösz küldjél, és bocs amiért ilyen csunyákat mondtam !
2012. dec. 31. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!