Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A wow accountomat zárolták A...

A wow accountomat zárolták A "wow-os" (account) email címem jelszavát sajnos elfelejtettem így nem tudom megnézni azt az üzenetet amit a blizzard küldött ami tartalmazza azt hogy, hogy tudom felnyitni az accountot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az email szolgáltató nem segít, remélem ti fogtok. Elfelejtett jelszó opció sem segít ugyanis nem tudom az emlékeztető kérdésre a választ.(Due to suspicious activity, this account has been locked. A message has been sent to this account’s email address containing details on how to resolve this issue. Net/account/locked. Html for more information.) ezt írja ki a wow.

2013. jan. 5. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
dugd fel a tv kapcsolót a seggedbe xD
2013. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szopás .. kell az emailod hogy felnyisd..

Esetleg írj a supportnak .

2013. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Csiß ***** válasza:
Csak a support tud segíteni.Én is kb így jártam (bár én nem "elfelejtettem" a mail címem..céges volt és megszünt) és pár nap levelezgetés után átküldték a létező mail címemre az üzenetet amiben az aktiváló link volt.
2013. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1, irj a supportnak (mond hogy cd kulcsokkal igazolnad hogy te vagy az "igazi" tulajdonos).

2, ido...

3, Esetleg kernek meg infokat (lakhely, bankkartya elso/utolso 4 jegye amivel fizettel,... ilyesmiket ezeket megadod) (fontos hogy egyezzen a regisztracional megadottal, vagy tenyleg az a kartya 4 szama legyen)

4, Visszakapod.

2013. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogy lehet írni a wow supportnak?
2013. jan. 12. 19:12
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és az első válaszoló kivételével mindenkinek köszönöm az eddigi segítségét!
2013. jan. 12. 19:14
 7/14 Csiß ***** válasza:
Próbáld meg itt: [link]
2013. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Itt nem tudok üzenetet küldeni, de szerintem valamit én rontok el le tudnád írni részletesen a lépéseket?
2013. jan. 17. 19:15
 9/14 anonim válasza:
Az emlékeztető kérdés nekem sem működött ilyenkor, de van egy másik opció, ami közül választhatsz. A játék aktiváló kódjának, első hat karakterét kell megadnod. Elvileg ha megvan még a játék dvd-doboza, benne van a papír azon meg a kód.
2013. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hol van ez az opció?
2013. jan. 17. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!