Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A wow accountomat zárolták A...

A wow accountomat zárolták A "wow-os" (account) email címem jelszavát sajnos elfelejtettem így nem tudom megnézni azt az üzenetet amit a blizzard küldött ami tartalmazza azt hogy, hogy tudom felnyitni az accountot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az email szolgáltató nem segít, remélem ti fogtok. Elfelejtett jelszó opció sem segít ugyanis nem tudom az emlékeztető kérdésre a választ.(Due to suspicious activity, this account has been locked. A message has been sent to this account’s email address containing details on how to resolve this issue. Net/account/locked. Html for more information.) ezt írja ki a wow.

2013. jan. 5. 20:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nagy hülyeséget csináltam, rákattintottam a linkre és leírtam a problémámat és egy ezt az opcíót dobta ki: I think my account was hacked.My email address was changed.

Rámentem és követtem a lépéseket majd kiírta, hogy egy új jelszóval ellátott üzenetet küldtek az email címemre aminek elfelejtettem a jelszavát.

2013. jan. 18. 18:07
 12/14 anonim válasza:
Hát öregem ritka elcseszett példánya vagy az emberi fajnak. Amikor belépnél a wow-ba és kiírja, hogy Due to suspicious activity blablabla, akkor a linkre kattintva behozza az oldalt, hogy azonosítsd magad. Meg kell adnod a nevet amivel regisztráltál, meg talán egyéb adatot, beírni a feldobott igazoló kódot, amit az oldal random mutat, utána tovább lépsz egy másik lapra, ott van elvileg két opció, hogy biztonsági kérdésre akarsz válaszolni, vagy az első hat számjegye játék kódjának. Persze ezután is linket kapsz asszem az emaikodra, nem vagyok benne biztos, hogy csak úgy enged játszani. Kell az emailod jelszava! Próbálj visszaemlékezni. Egyébként melyik postafiók?
2013. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
freemail
2013. jan. 18. 19:54
 14/14 anonim válasza:

Tudtam! Édesem, legközelebb eszedbe se jusson freemailos email cím! Gmail! Ott legalább akkor is van rá mód, hogy belépj, ha marhamódon elfelejtetted a jelszavad! :D

Ne reménykedj, a freemail nem fog neked segíteni, mert azt hiszik, hogy valakiét fel akarod törni!

2013. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!