Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdekes a dead island sztorija?

Érdekes a dead island sztorija?

Figyelt kérdés

már vagy 5-6 órája játszom a játékkal, de szerintem dögunalom: Hozz kaját, hozz narancslevet, hozz villanykörtét, keresd meg a nyakláncom, keresd meg a nejem, keresd meg a férjem, menj be a városba még több kajáért...


Történni fog benne valami izgalmas is?


2013. jan. 11. 19:47
 1/9 anonim válasza:
amúgy a thrilerében egy érzelgőz videót látunk (ami amúgy egy nagy hazugság) a játékra nézve mert NINCS IS BENNE ilyen tehát aki a story miatt veszi meg az nagyot fog csalódni mert a játék csak baromkodásra (ha multiban tolod) ha nem akkor meg hozd ezt szereld azt menny ide oda stb jó a játék végülis de egyhangú :)
2013. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
és amúgy a vége a legjobb XD (első komentelő vagyok)
2013. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És végig ez fog menni, hogy hozz ezt, meg azt. Hozz még több ezt meg azt. Szükségem van még egy kis "ez, meg az"-ra?

Nincs is benne rendes történet?

2013. jan. 11. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pont ezért töröltem le.Beleunta abba,hogy össze vissza kell rohangálni.Am itt van egy végigjátszás.Nézd végig az összeset és rájössz,hogy miről szól.


http://www.youtube.com/watch?v=XaV7U8e3P9k

2013. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem valami nagy a sztorija. Ez is tipikusan az a játék, ami egyedül halálos, coop-ban viszont mintha egy másik játékkal játszanál.
2013. jan. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ezt mondom én is mivel sztem a story egy kalap sz@r
2013. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nincs is XD
2013. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sKillEr96 ***** válasza:
Szerintem, bár lehet hogy azért, mert nagyon nagy kocka vagyok, de nekem nagyon átjött a hangulata. Csak ha beleképzeled magad a túlélők helyzetébe, és megpróbálod elképzelni azt az elkeseredettséget, ami az első Act-ban van, már az lesújtó. Amúgy meg a "hozz ezt-azt" questek is jól vannak szerintem magcsinálva. Pl. a csajnak víz kell, mert nem mer kimenni és anélkül ugye meghal, meg kell folyton gyógynövény a sok sérültnek... Nagyon alapos (szerintem). Amúgy a sztori összegészében jó, de a legvégén úgy kiakadtam, hogy majdnem földhözb***tam a monitort, olyan rosszul fejezték be.
2013. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hangulat valóban jó, a játékélmény is, ezt senki sem tagadta, viszont a történet a kérdés. Az meg valljuk be, nem egy Assassins Creed.
2013. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!