Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöttél össze a barátodd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél össze a barátoddal férjeddel van valakinek akinek nagyon romantikus vagy különleges vagy érdekes sztorija van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 16:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Különleges: egy temetésen jöttem vele össze. ennek már 4 éve:)
2010. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia:)Fehérváron találkoztunk először(persze már ismertük egymást előtte 2 hónappal kb)Lehívtam a farsangra,ültünk az asztalnál, és egyszer csak megcsókolt.És mikor hazakísértük akkori osztálytársamat, elmentünk a városba sétálni, mert még volt vagy 5 órája a reggeli buszáig. Megkérdeztem, hogy komolyan gondolja e, amit a telefonba mondott,hogy szeretné , hogy a barátnője legyek, és azt mondta igen. Azóta is együtt vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. 2 éve, 3 hónapja, és 20 napja(L)
2010. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én a barátommal egy Radikális Amputáció koncerten jöttem össze,(úgy terveztük csak lenézünk) erre barátnőm mondta, hogy maradjunk még egy számon. Mondtam na jó...Pedig már nagyon akartam menni,mackó felsőben voltam, ki se voltam festve. A barátnőm kiszúrt magának egy szexi hosszú hajú fiúkát. A koncert végén a fiúka hozzám jött oda:D Ez már majdnem két és fél éve. :)
2010. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az én vőlegényem évekig a kertszomszédomban lakott, de észre se vettem. Csak egy srác volt a faluból,aki hangos kerti partykat tart. Szóval észre se vettem jóformán.

Aztán a legjobb barátnőm összejött az egyik haverjával és mikor a barátnőmék mentek a páromhoz dvd-zni elhivtak engem is. Elmentem és aztán pár nappal később megint és hát izzot köztünk a levegő :9 aztán msneztünk egy egész éjszakán át (reggel 6ig) és némi huza-vona után összejöttünk. Azóta eltelt 2,5 év, azóta már együtt élünk (tehát a szüleim a kertszomszédaink:) és tavaly megkérte a kezem :)


22/L

2010. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

bukásra álltam matekból...egyszer lementem nővéremmel a haveri társaságába, akiket alig ismertem...szóba került ez a matekos ügy, aztán az egyik haverja felajánlotta, hogy segít...

ennek már 3 éve :D

2010. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

:) Nem tudom mennyire lesz különleges, de leírom...

Még gimisek voltunk akkor, mikor először láttam semmit nem tudtam róla, de nagyon megtetszett...évekig nem láttuk egymást, nem tudtunk egymásról semmit...

(állítólag ő akkor már sokat gondolt rám, mi tagadás én is folyton arról a kék szemű hosszú barna hajú srácról álmodoztam, gitárral:D)


Egy nyáron (3 évre rá) ott gitározott a parkban és arra sétáltam :P "véletlenül"...odaköszöntem és megdicsértem a gitárját...akkor ideadta és megmutattam én mit tudok játszani:) Utána még hónapokig nem találkoztunk, majd megszereztem a számát, (ő is az enyémet titokban:D)...eltelt 4 hónap és megcsókolt:D

Ennek 3 éve :D és nagyon boldog vagyok, hogy életemben egyszer valamit megmertem csinálni (hogy odamentem mikor gitározott:D)

2010. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Férjnél voltam. De már minden bajom volt a férjemmel igaz 1 éve voltunk házasok, de lassan rájöttem, hogy nem is szeretem, hogy megszokásbol mentem hozzá stb... leginkább onnan tudtam hogy éjjel nappl más férfiakrol almodoztam, olyanrol aki pont ellentéte a férjemnek. Hogy miért mentem hozzá? fiatalon megismertem, sokáig jártunk és már annyira természetes volt. Nagy volt a korkülöbség is, ö nyomott hogy gyereket akar, de én annyira bizonytalan voltam mellette, állandó rossz anyagiakban voltunk, mert iszonyat pénzeket tudott elkölteni, neki kellett 200 ezerért bicigli meg ilyen igények egy egyszerü autószerelö fizetéshez. Az is külömbség volt hogy én nyelveket beszéltem, hogy céges vacsorákra jártam külföldi partnerekkel, a fönököm szerett mindenhova vinni.

Szóval nagy álmodozásban betéved egy fiatal ember, a cégemnek dolgozott, külföldi, igaz nem egy olyan hú de nagy beosztásba de együtt kellett dolgoznunk egy munkán, így össze kötött minket a munka. Annyira össze melegedtünk, hogy már képtelen voltam másra figyelni, ö mindent megtestesitett amit egy férfiban elképzeltem. Munkájában egyre csak elörébb haladt, fönökei állndó magasabb munkát adtak neki (a volt férjem meg még arra sem volt hajlandó hogy leérettségizzen, pedig esze lett volna hozzá), vicces, és iszonyatosan tudott szeretni. Aztán össze melegedtünk amúgy is, de az elsö alkalom után tudtam hogy a férjemet elhagyom még ha az uj idegennel nem is lesz tovább akkor sem akarok már a férjemmel maradni. De az új idegen biztosított hogy ö komolyan gondolja, de soha egy szóval sem biztatott hogy hagyjam el a férjemet. Aztán elhagytam a férjemet. Elmentem egy hétre az új pasihoz angliába és kaptam töle egy kulcsot. Ezek után már csak a cégemnél felkellett mondanom, aztán ide költöztem. Nehéz volt megfelelö munkát kapni. Nehezen váltam el a férjemtöl. De azóta elváltam, szuper munkám lett, most pedig babát várok, és 3 év után sem álmodozom más pasikról. Még ha iszonyatosan is összeveszünk, ahogy azt egy normál kapcsolatban van, akkor is tudjuk hogy szeretjük egymást.

2010. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16:48 hosszú de szép történet :))
2010. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én anyumnak kerestem élménymotoroztatást vadul a neten. Mondta, hogy ő segít, kiderül, hogy a szomszéd faluban lakik, de fél évig csak a neten beszélgettünk, aztán csak azért találkoztunk, hogy a részleteket megbeszéljük, este 6tól hajnal 4ig dumáltunk, persze amiért mentem arról egy szó se esett.:D Ezután jártunk kirándulni, pancsolni, bringázni, míg egyszer csak összegabalyodtunk. Ennek 3 éve, van egy közös házunk és ő motoroztatja anyut.:) Mellesleg régen a szüleivel 30 kmre laktak tőlünk, szülei és a legbarátnőm szülei összejártak, így a 15 évvel ezelőtti ballagásunkat ő videózta.:)
2010. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Én már a főiskolán ismertem a barátomat, de akkor nem volt köztünk semmi, csk két csók. Aztán mindkettőnk élete messze került egymástól. Mígnem 7év után írt szülinapomra egysoros köszöntést. Én visszaírtam két sort, 10 nap múlva találkoztunk, 2 hónap múlva megfogant a kisfiunk...
2010. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!