Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assansis Creed Revelatoins-...

Az Assansis Creed Revelatoins-ban, hogy gyüjtsek pénzt?

Figyelt kérdés
Tudom vannak ládikák, van amelyikben jó kis összeg rejlik, de konkrétabban, hogy kell? Ki kell rabolni az embereket(ilyen gomb nem jön fel), vagy a küldetésért jár pénz? Xbox 360-on játszom.
2013. jan. 17. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A kirablás menet közben az A-gomb folyton nyomása, látod is hogy szaporábban lépketsz, vedd az irányt egy embernek vagy tömegnek és kész. A küldikért is jár minimális cash.
2013. jan. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jan. 17. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél sok boltot és épületet. Ha megveszed az összeset akkor (nemtom pontosan) 20000+ is kereshetsz 20 percenként amit a bankoknál tudsz felvenni.
2013. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olyan gyönyörű és összetett ez a játék, hogy nem lehet abba hagyni...ez az első AC élményem, az előzőeket kihagytam :)

Nem tudtam, hogy ennyi mindent lehet csinálni :D Köszi szépen a segítségeket :D

2013. jan. 17. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Eggyetértek, hát told ki szépen mindet nem bánod meg :D
2013. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha mindent renoválsz 20perc alatt 30ezer topkapi gold a max amit fellehet venni azthiszem, amúgy igazad van hogy összetett és nagyon jó játék, kitolod nem bánod meg főleg 2/brotherhood/3

az AC 1nél még azért nincsmeg az a jó összetettség dehát az ugyebár 2007-08as :D

2013. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó már nagyon jó vagyok benne, szinte már mindent megnyitottam, most már átlátom a játékot :D Csak úgy ömlik a pénz ;) Az előzőeket ink. hagyom, a 3-at majd lehet megveszem.. köszi :)
2013. jan. 20. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!