Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezd elegem lenni a számítógép...

Kezd elegem lenni a számítógépes játékokból, hogy mindenki hackkel vagy fizet, tudás meg tapasztalat 0. Meddig megy még ez?

Figyelt kérdés

Hali! 23/F vagyok.


Most jön egy kis mese. Vegyük például az alap multiplayer FPS játékokat, ahol már lassan nem is lehet egy hackprogramoktól mentes normális meccset lejátszani mert mindenki átakar látni a falon (wallhack) gyorsabban akar futni (speedhack) nagyobbat ugrani, hogy ne érjék el (double jump) vagy egyszerűen a levegőben sétálni (fly hack). Ráadásul k*rvára bírom, amikor jön egy vérpistike, megveszi valamely mmoprg item malljából a +200 millió %-os sebzést adó baltát/kardot/ijjat/faszom tudja mit és 2 lövésből kinyírja a fél brigádot, majd még neki áll feljebb ha csöppet sportszerűtlenül játszik a társaival szemben. Aztán itt vannak az online böngészős játékok, mint gladiatus, war of titans és társai...nyitnak egy új szervert, beregisztrálok, és legjobb tudásom szerint játszva elhasználva az expedíciós pontjaim okosan, eljutok mondjuk 7. szintig. Eközben a pénzes pisitkék már 30. szinten tolják, és nem "éppenhogy meglett" szinten, hanem csak azért nem 35 vagy 36-os szintüek, mert kicsit megunták...és az a szomorú, hogy minden játék a pénzből él, pénz kell a fejlesztésre, a szerver karbantartására, ez mind szép, meg hogy kibannolják a tisztességtelen játékosokat, de azt ne felejtsük el, hogy az olyanok akik nem hackelnek, és nem költenek a játékra, szembetalálkoznak a jobbik esetben hackelős+fizetős játékossal aki még élvezetből végig is veri a másikat 10x, olyankor ember legyen a talpán aki nem mondja azt hogy na jó most untam meg, törlöm a játékot, mert csalókkal együtt nem játszok....na igen.


Lehet megkövezni, lehet nekem nem igazat adni, és nyilván most azt írjátok, hogy ha nyerni akarsz, fizess, de számomra vannak értékrendek, és sose tartozott a természetemhez, hogy pénzzel mutassam meg, ki a Jani az adott game-ben. Szóval kár, hogy az újonnal indult játékok egy része azért megy tönkre, illetve azért nem sikeres, mert a hackerek vagy a játékgyártó pénzéhsége miatt iszonyatosan hamar rájönnek az emberek, hogy hol az a pont, ahol ha nem fizetsz, a maxos cuccaid ellenére meg se közelited, hasonló szintű, fizetős itemekkel rendelkező társaid szettjét. Ragozhatnám a sort még a WOW-val, de az még ugyanennyi lenne :)



2013. jan. 19. 21:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nehéz* XD ASD
2013. jan. 21. 10:07
 12/13 anonim ***** válasza:
Ügye tudod, hogy ilvl-t mondott és nem gs-t. És hogy nem wotlk-ban hanem pandán. (t14 kell minimum hozzá). A te problémád az, hogy ingyenes játékokkal játszol, ahol még szép, hogy virágzik hack és freemium rendszer van. Keres olyan játékot/szervert ahol ez nincs. És nem tudom te hol wowozol, de azért van gs korlát mert a játékosok nagy része ez alatt semmit se teljesítene. De sokszor efölött se. Eredeti pedig más téma. Ott inkább szerencse meg csapat kell. És a skill alapfeltétel A legtöbb embernek ezek miatt van jó gearje. A megvehető +-ok pedig kimerülnek mountokban meg achikban.
2013. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen itemlevelről beszéltem nem gsről , alap heirloomban már 2000gsem lessz omg xd


Egyébként meg t14 full Heroic kell a 510es ail-hoz...(egyébként gearscore-t pontosan nemtudok mondani mert a playerscore buggos 5.1en , de olyan 13-14k gearscore körül lehet)

2013. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!