Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem xbox360 vagy...

Melyiket vegyem xbox360 vagy playstation 3?

Figyelt kérdés
Melyikhez vannak jobb játékok és milyenek? Nektek mienetek van és meg vagytok elégedve?

2013. jan. 20. 19:05
 1/9 anonim válasza:
ps3
2013. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Játékok SZINTE ugyan azok! Nekem egy ps3 és egy x-box van itthon. Mostanában a ps3-mal játszok többet, mert van néhány játékban van remote control támogatás, így vita-val is lehet rajta játszani. Szóval én a ps3-mat mondom!
2013. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt vedd meg, aminek jobban tetszenek az exkluzív játékai (tehát azok, amik csak az egyikre jelennek meg), és esetleg ami barátoknak/ismerősöknek van, akikkel játszanál. Azt még érdemes tudni, hogy Xboxnál az online játék fizetős (8e Ft egy évre), viszont az Xbox Live valamivel jobb, mint a PlayStation Network.

Nekem Psem van, és meg vagyok vele elégedve.

2013. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha multizni akarsz és sajnálod rá a pénzt akkor PS. Ha pedig nem sajnálod azt az évi 8e Ft-t akkor xbox. Szerintem az Xbox Live fényévekkel jobb a PSN- nél.

Amúgy szinte mindegy melyiket veszed az exkluzív játékokon kívül csak a Kinect és a Move nyújt több szórakozást. A Move pontosabb és jobban reagál, de a Kinect élethűbb.

2013. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Meighan válasza:
Nekem PS3 van. Régebben is mindig PS konzolom volt így adta magát hogy ilyet vegyek. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Ugyan a következő konzolgeneráció már itt kopogtat az ajtóban, a jelenlegi konzolok biztosan kihúzzák még pár évig. A PSN mostanában lett frissítve de a Live tényleg jobb még mindig. Exkluzív játékok terén az Xbox-nak ott a Halo, a Gears of War meg a Forza sorozat míg PS-re például az Uncharted széria.
2013. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

PC MASTER RACE, GYEREKEK :D


PC a legjobb. Minden játék Full HD, rohadtjó grafika, ha kalóz vagy, minden játék ingyen, de az eredetiekkel ettől független tudsz multizni, sőt, a legtöbb törtessel is, kivéve egy-kettőt. Aztán ott vannak még a FOLYAMATOS steames akciók, az én steam felhasználóm a steamcalculator szerint majdnem 1000 dollárt ér, úgy, hogy nem költöttem rá többet, mint 200 dollár. Aztán ott vannak tömegével a jobbnál jobb indie játékok, amik fényévekkel jobbak az AAA címeknél is.

2013. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ja.. Aztán 2 évente költsél több 10e Ft-t hogy élvezhetően vigye a játékot.
2013. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már nyár óta gondolkozom hogy veszek egy XBOX 360-t bár novemberben hajlottam a PS3 felé, most úgy néz ki 360-t veszek

Bár lehet inkább elteszem másra a pénzem :|

2013. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt a konzolt vedd ami ismerőseidnek és barátaidnak is van hogy tudjatok együtt multizni(leírhatatlan élmény).Én közel 25 éve konzolozom a Atari konzoljától kezdve a PS1,PS2,Dream Cast,Game Cube,stb..most Xbox360-am van lassan 5 éve(nagyon elégedett vagyok vele) már nagyon várom a nextgen konzoljukat abból is az izmosabb Gamer verziót.
2013. jan. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!