Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends 6300 IP....

League of Legends 6300 IP. Kit vegyek meg?

Figyelt kérdés
2 karin gondolkozom, Darius -on, és Fizz -en. Mindkettővel tudok játszani, Darival csináltam már pentát is westen. De Zed se rossz gondolat...Nemtom! Ötletek ?
2013. febr. 27. 16:07
 1/5 AccountManagerkovács ***** válasza:

Darius-szal állítólag nem, nagy szám pentázni. Hangsúlyozom, hogy állítólag, nekem még nem sikerült, de mindenütt ezt sugallják (pl. elohell.net).

Ezzel a hárommal az a baj, hogy Darius-t általában tiltják, Zed és Fizz pedig elég nehéz karakterek. De ha tudsz Fizz-zel, akkor őt vedd meg, nagyon jó karakter!

2013. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fizz az mióta nehéz? :D Dariust most nerfelik és alig lesz sebzése.
2013. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
Szerintem nehéz Fizz. Én nem tudok vele játszani...
2013. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En most zyrat vettem meg hat doublevis kihivas :/

de ez egy ideiglenes profil visszatudom adni es kit probaljak ki akit erdemes es nem annyira nehez jaycen gondolkodom mint mondtam teszt profil kariknak na? kit vegyek meg?

2013. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Fizz-t vagy igaz nem írtad lehetőségekhez de Jinx!
2013. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!