Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 mutáns (hibás) gyerekek...

Lilith1994 kérdése:

Sims 3 mutáns (hibás) gyerekek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Le töltöttem hozzá hajakat meg ilyesmiket a saját store-ból, de valamiért program hibás lett.

Nem értem hogy ez hogyan lehet nagyon torzak a gyerekek benne. Tudom telepítsem újra, de szerintetek az nem lehetséges hogy az új frissítés miadt van ez. ( több családdal is ki próbáltam és mindenhol ez a baj, de csak a frissítés óta. Akinek van eredet sims3-a annak az 1.50 frissítés után nem voltak ilyen problémái?

A sims hivatalos oldalára is írta (angolul, mert egész jól értek úgy) de ott meg csak olyan válaszokat kaptam amire nem is kaptam választ a problémára... szerintetek?

(jah töröltem a sims oldaláról a kérdést ,mert el kezdtek offolni és elég lett belőlük.)



#Sims #sims program hiba #mutáns simek
2013. márc. 5. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
Szia :) Töröld a hajakat meg a letöttött cuccokat a kezdőképernyőn és jó is lesz..nekem is volt már ilyen. Lehet hogy hibás volt a hackelt cucc. Remélem segitettem ha igen lécci jól pontozz köszi :)
2013. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!