Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Veszélyes lehet? Részletek lent.

Veszélyes lehet? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Mostanában sokat nézem a Youtube-n Markiplier gameplay videóit. A gond ottvan, hogy ezeknek 90%-a horror játék, ahol mindig valami váratlan, hirtelen ijesztés történik(hangok, dolgok, lények a sötétből vagy épp a semmiből jönnek elő) sokszor rendesen rámijeszt... aztán eszembe jutott, mivan, ha ezek az ijesztések veszélyesek és megállhat a szivem. Nos tudnotok kell, hogy nem 90 éves mama vagyok, hanem 17 éves fiú.

Lehet ezekből a videókból szivproblémám?(hosszú i-nem működik). Értelmes válaszokat kérek. Köszi.



2013. márc. 12. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
monydjuk ne nézz olyan videókat
2013. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod ha meg nem tetszik akkor ne nézd.
2013. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lesz semmi bajod, max. ha már alapból van valami szívproblémád.
2013. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha "egészségesen", azaz vérnyomás és egyéb szív problémákkal nem rendelkezel, akkor inkább pozitív hatása van, mint negatív.


Gondolj bele, mondjuk játszol 11, éjfél fele elkezdesz játszani horror játékokkal, full sötét szobában, csak a monitorod világít.


(Én mondjuk multiplayeres túlélős gameket szeretem (War Z)).


Az egy dolog, hogy a haverokkal együtt össze szarod magad, de olyan szituációkba kerülsz folyamatosan, hogy egy idő után sokkal bátrabban fogod kezelni ezeket a helyzeteket. Ami ki fog hatni a való életbe is, mint pl. aki FPS játékokkal játszik, annak sokkal jobb a reflexe, és a gyors döntéshozó képessége mint az átlag embernek.


A horror játék miről is szól? Elakarsz jutni A-ból B-be, rideg környezetben és fogalmad sincs mi vár rád, csak azt tudod, hogy esetleg bekövetkezhet valami rossz, amit tudnod kell kezelni, közben persze összeszarod magad.


Gyakorlatilag ha én folyamatosan ilyen játékokkal játszom, akkor a rizikós, kockázatos, és váratlan dolgokat az életben sokkal gördülékenyebben tudom kezelni, illetve tudok reagálni rá, nem fogsz leblokkolni.


Bátrabb, tökösebb leszel az életben is.

2013. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát egyelőre a valóságban engem a sötét és baljós helyekre sosem a bátorságom vezet, hanem a kiváncsiságom! :D...a játékokat pedig nagyon élvezem, néha szinte lefordulok a székről XD de azért nagyon király az az érzés, amikor felállok a laptop elől és látom, hogy remegek, mint a nyárfalevél, közben meg jó érzéssel tölt el, hogy csak játék volt és nem valóság :D
2013. márc. 16. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát egy csaj egyszer váratlanul elájult a felsőbe és állitása szerint sokszor néznek horrort (de ezt el is hiszem mert egyfolytába oda jönnek szekálódni mimdenkihez hogy a bloody mary meg az ilyenek,bolondok szo szerint),o. Társam arra tippelt sokkot kapott a horrortól de lehet csak a meleg miatt volt

...

Viszont hatása biztos van,mert én mindig szerettem nézegetni az eget aztán el kezdtem olvasgatni az ufokról és ha este jonegy repulo en mar attol besz@*k.Meg nagyon felek este a sotétben mert mindig a szellemekre gondlok szerintem tuti vannak mellékhatásai

2020. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!