Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem szeretik sokan a CS...

Miért nem szeretik sokan a CS GO-t?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallom, hogy így szar, meg úgy szar. Miért nem szeretik? Normális választ nem kaptam tőlük. Maximum annyit, hogy a recoil az borzasztó. De a recoil ennyire elrontaná a játékélményt?

2013. márc. 24. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megvan a régi játékok varázsa, hiába próbálják újítani, jobb néha a régi megszokott. Én metin2-zök mostmár, régen CS-ztem. De ittis vannak újítások, és az elég sok embernek nem tetszik... Sokan jobban szerették a régi megszokottat. Gyanítom a CS:GO is ilyen. A grafika nem minden azért... CS 1.6 a legjobb, és örökké az is lesz!
2013. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Papp Bence Gábor ***** válasza:
88%
Így igaz, ahogy az előttem lévő mondta. Ha van egy 15 éves kutyád, és közlik veled, hogy az már elavult, és vált egy 2 éves kutyára, akkor gondolom te sem örülnél. Én 4 évet 1.6- oztam, hihetelenül megfogott, de én az a kevés ember közé tartozom, aki könnyen áttért az újításra. (a környezet hatására) Miután a barátok áttértek, és a nagy versenyek, és versenycsapatok is Go-znak kénytelen voltam és is újítani. Valakinek ez egyáltalán nem megy, hanem annak az adott játéknak a pártján állnak. Remélem segítettem, szép estét!
2013. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, van benne valami.
2013. márc. 29. 13:07
 4/10 anonim válasza:
54%
Én is bánom már, hogy meg vettem... Valamiért nem hozza a Source feelingjét. Nekem az volt a kedvenc CS-m.
2014. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
sokkal jobb a go mint a source.
2015. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok.


Mérlegelni kell, hogy a grafika ér-e annyit, vagy sem. Persze a klánok, barátok, stb, ez mind befolyásolhatja.

2015. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy eSport fps játéknál sosem a grafika számított és nem is mondható gépigényes játéknak a go . persze aki az 1.6 nál meg a css-nál le ragadt és nem fejlesztet számítógépet vagy 10 éve annak gondoz okoz de egy mai jó netezős gép elviszi megfelelő grafikával nem kell csili vili ahogy eddig sem kell az ilyesféle komoly játékokhoz. aki grafikát akar az megy bf4 ezni és tunkol meg az újabb cod részeket nyalja falja (régi cod2-cod4 más tészta volt ) fejlődni kell . aki megtudott tanulni játszani egyszer a go-val egy szinten az csak is élvezheti a játékot.
2015. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jozso89 válasza:
Kipróbáltam többször is mások unszolására és hihetetlenül unalmas a grafikáról meg inkább ne beszéljünk. Lehetőségek NULLA mész azt lősz. Inkább az a hihetetlen hogy miért játszák ennyien? Soha meg nem értem. Borzasztó lassú játékmenet engem vallatni lehetne vele de komolyan
2016. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Lehetőségek NULLA mész azt lősz. Inkább az a hihetetlen hogy miért játszák ennyien? Soha meg nem értem. Borzasztó lassú játékmenet engem vallatni lehetne vele de komolyan"


nulla lehetőség itt arra gondolsz hogy nem tudtál megtanulni lőni a játékban és ezért nincs lehetőséged semmilyen szinten ? mész és lősz? rohadtul sokkal nehezebb az aim spray ebben a játékban mint az 1.6 -ban . grafika ? a játékosok 80 % -a 800x600 vagy 1024x768 -ban tolja low grafikán .. valóban nehéz elsajátítani profi szinten az aimot de azért nem lehetetlen alap szinten . másrészt gondolkodni is kell nem csak lőni meg futni . az aki könnyed szerverekre jár az ne beszéljen a játékról mert nem ott kezdődik oda hülyéskedni járnak a botok . mm -en ha eléred a dupla sas -supreme szintet akkor " bár van akinek odáig sem kell mennie " érezni fogod hogy nem egy cal of duty-val játszol ahol 99 % ban könnyebb lőni.

2016. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sz...r F......s ne vegye meg senki
2016. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!