Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Modern Warfare...

Call of Duty Modern Warfare 2-t hogy lehet ablak módba tenni? Ha elolvasod és adsz egy értelmes választ zöld kezet kapsz. Bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés

Options-ben nem találtam meg sajnos.

Azért kell mert van egy dolog ami a háttérben kb 3 percenként "szól"ezért magátol lerakja a játékot.

(Cod mw 3 ban már sikerült,nem volt nehéz mert benn van az optionsben.)

És vissza akarom "tenni" a játékot de lefagy az egész,a karakterek 1 helyben futnak,server connection timed out,vagy más hibaüzenet. Van más megoldás erre?? Mármint arra hogy ne rakja le a játékot vagy ne fagyjon le vagy ami megoldja a problémát.(Nincsen egy atomerős gépem!)


Ilyen gépem van:


CPU:Inter Core 2 6300 1.86 GHz

Memória(RAM):4Gb

Videókártya(VGA):Ati Readon X1950 GT

32 bites Windows 7


Szerintem nem kell mást leírnom a gépemről(nagyjából fejből ennyit tudok :D)Ja és ne írjatok olyat hogy vegyek másik gépet vagy hagyjam abba az mw2-t,szóval ilyeneket ne írjatok mert én mw2-zni szeretnék :P



Köszi a válaszokat!


2013. márc. 29. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az alt+enter billentyűkombinációt. Ha az nem megy, akkor ezt találtam az interneten (én sajnos nem tudom kipróbálni, mivel nem vagyok otthon):


Menj az MW2 players mappájába (alapból Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players) és ott lesz egy olyan fájl, hogy config_mp.cfg. Azt nyisd meg, és keresd azt a a részt benne, hogy "r_fullscreen 1" (természetesen "" nélkül). Az egyest írd át nullára, és akkor már mennie kell.

2013. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!