Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter strike 1.6-al kapcsola...

Counter strike 1.6-al kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Felmerült bennem ehy-két CS 1.6-al kapcsolatos kérdés. Tudnátok bennük segíteni? A válaszokat előre is köszönöm!!


1.kérdés, cfg-vel kapcsolatos: az lenne a problémám hogy wpnél ha no zoomolok és bevan mérve az enemy (kiírja a nevét) akkor fellő a wpm az égbe és lelő 6 madarat.. közben pl. Markeloffnak olyan pontos hogy csoda ha egyszer-egyszer mellé lő. (ezért gondoltam arra hogy valami gyenge cfgt használ) Ez lenne nekem is a gondom: olyan cfgt keresek ami pontossá teszi a wpt, de nem annyira mint a no recoil:D Ti tudtok ilyen cfgt? Ha igen linkelnétek? Vagy segíteni a "markeloff.cfg"? Esetleg az "awp.cfg"?

2.kérdés: steam! Megszeretném venni az erdeti 1.6-ot, de mindenki azt mondja hogy így bugos meg úgy bugos (elállítja a ratet, villog össze-vissza, stb.) Nektek is rossz? Szerintetek megvegyem, vagy nem érdemes? És valami oldalt tudtok, ahol olcsón lehet kapni eredeti 1.6, mondjuk ingyenes házhoz szállítással vagy ilyesmi?

3.kérdés: lenne egy szerver ami nem enged fel, mert azt írja ki hogy valami RevEmu cliensekkel gond van..

Pontosan ezt írja ki: Sorry, RevEmu clients are not allowed on this server.

Nem tudtok valamit ami orvosolná a problémám? Láttam olyan counter strike 1.6ot aminek a neve mögé oda volt írva hogy RevEmu.. az a CS talán segíteni rajtam?:D

Kérdésekre a válaszokat már most köszönöm. Igen fontos lenne a gyors válasz:)

További szép reggelt/napot/estét/éjjelt. :D



#Counter-Strike 1.6 #problémák a conter strike 1.6al
2013. ápr. 4. 17:23
 1/5 Joxercfg válasza:

A másodikra tudom a választ.

Nekem 6 éve van steam-em az 1.6-on 2100 óra.Igen az eredeti 1.6 frissítve volt,és majdnem minden nap frissítették.Nekem is a menüben volt egy fehér vastag csík de egyik steam frissítésnél már javítva lett.Most már nem bugos,és ha igen is várj egy picit és akkor a steam alapból javítja a counter-t:)

Remélem segítettem!

2013. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen segítettél. Már tudom, hogy megvehetem nyugodtan. Köszi a választ.:)
2013. ápr. 4. 17:32
 3/5 Joxercfg válasza:
Nincs mit. Örülök,hogy segítettem :)
2013. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mathieu válasza:

1: cfg: [link]

Nekem nagyon bejött.. :)

3: Szedj le egy másfajta Cs.

Pl: [link]

2013. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Leszedem őket, aztán meglátjuk mi lesz:)
2013. júl. 21. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!