Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó mmorpg-k vannak...

Milyen jó mmorpg-k vannak SZÉP grafikával, esetleg saját magad által megformálható karakterekkel? Olyan Aion stílusuak ha lehetne.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 10:13
 1/4 -Igazmondó- ***** válasza:
Tera. [link]
2013. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a Tera az minden csak nem jó . Legnagyobb erénye a grafika .

Amit ajánlok az a RIFT . Grafika szép , karaktert egyedit lehet csinálni sőőőt , 4 kaszt van , de ezen bellül baromi sok választási lehetőséged van mert a skilleid a soul three-d ből állnak és a 3 soul three-det váltogathatod , összehozhatsz egy combó buildet is .

2013. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2013. ápr. 5. 17:03
 4/4 -Igazmondó- ***** válasza:
Hát hallod ha nem tudsz játszani, akkor tényleg nem jó a tera, de ha ténylegesen ráérzel, tudod mit kell tenni a legvégső pillanatokban is, akkor teljesen magába tud szippantani. Őszitén nincs túl jó gépem, éppen ezért nem tudtam a grafikai sajátosságait igazán kiélvezni, tény, hogy baromi szép, de nem a szépségéért játszottam. Az hogy teljesen magadra vagy utalva, nincs kijelölgetős rendszer, te kell kitérj a támadások elől és nem mindig hagyatkozhatsz a felszerelésedre igazán meg tudja dobni a játékélményt. Az is hozzátesz, hogy ha igazán ügyes vagy akkor szinte bármit megölhetsz bizonyos kasztokkal, persze minden kaszt nem egy rambó, de vannak olyanok, amelyek egyedül is megállják a helyüket. Az instázás kissé rosszúl van megoldva, de az is csak arra tanít, hogy te magad találd meg a csapatodat, akikkel szívesen ölnéd a bossokat. Én csak ajánlani tudom.
2013. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!