Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy saját magam által írt...

Egy saját magam által írt könyvnek milyen hosszúnak kell lennie?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy valaki 300 A4-es lapot teleírt, valaki 120-at, én nem tudom, hogy fogok-e ennyit írni. Egy A4-es lap hány oldalnak felel meg egy normális méretű könyvben? Mert ugye azért a könyvekben általában nagyobb betűméretet is használnak.
2010. aug. 12. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

egy könyven 2 oldal egy A4es lap kb.

amúgy meg nincs megmondva, hogy milyen hosszúnak kell lennie. a harry potter 1 is milyen rövidke az 5. rész meg már milyen hosszú.

2010. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a hosszúságot kell nézni. Inkább legyen tömörebb és ezáltal rövidebb, minthogy hosszú oldalokon keresztül mesélj lényegtelen és semmitmondó "töltelékszöveg" dolgokról:)
2010. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2010. aug. 13. 22:51
 4/4 anonim válasza:
ha microsoft wordbe olvasás módba váltasz, akk látod az oldalszámot. pl egy laurell k hamilton könyv úgy 700 oldalas olvasás módban. én is így számolom az oldalakat. ha 300 lapot megírsz, akk azt már simán könyvbe lehet pakolni:)
2010. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!