Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dragon Age Witch Hunt-nak...

A Dragon Age Witch Hunt-nak mi a története?

Figyelt kérdés

Az alapjátékot és a kieget végigvittem. De mivel a Witch Hunt angol inkább kihagyom, de azért a sztori érdekelne.

Most akkor Morrigannak lesz gyereke vagy sem, és kitől?

A gyermek szerepel benne?

Ki a fő ellenség, és miért ő?

Mi lesz a vége?

Szóval minden érdekelne.



2013. ápr. 6. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Lesz gyereke. Bár azt nem tudom hogy oldották meg, amikor egyik Warden sem hajtja végre Morrigan rituáléját (valószínűleg úgy veszi az importnál, hogy mégis), de mindenképpen lesz (ez a lényege a DLC-nek, gyakorlatilag). Egyébként ha minden igaz, le lehet tölteni hozzá egy magyarosítást, javasolnám hogy keresd meg, és játszd ki saját magad, mert az van egy-két dolog ami befolyásolja a párbeszédeket, meg a történteket, és mégis jobb az élmény, mint csak elolvasva.

Fenti javaslatok miatt inkább nem is írnám le a sztorit, de ha esetleg mégsem lenne magyarosítás, vagy valami más gond lenne, akkor persze valaki más, vagy én szívesen megosztom veled a sztroit, de egyértelműen jobb élmény kijátszani.

2013. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!