Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek 12 éves gyerekemet...

Szerintetek 12 éves gyerekemet elengedjem egyedül a PlayIT-re?

Figyelt kérdés
Itteni barátja nem lesz ott de Skype-on ismerkedett össze emberekkel és ők elvileg ott lesznek.Mivel gondolom ha családostól mennénk "ciki" lenne neki. Szerintetek elengedjem?
2013. ápr. 9. 06:26
 1/8 gggrfgrfdrfrgfgrfgr válasza:
0%
nem
2013. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Omg , te vagy a szülő , ne mi döntsük már el , attól függ milyen messzire , 12 évesen nem önálló még ..
2013. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 12 éves még gyerek nem kéne egyedül elengedni, menj vele nézz körül egy kicsit hogy milyen emberek vannak beszélj valami fő szervezővel és ha úgy érzed akkor ott lehet hagyni de ha vége a rendezvénynek akkor mindenképp érdemes érte menni.
2013. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

"Skypon ismerekedett össze emberekkel" Tehát te nem is ismered őket, tehát honnan gondolod, hogy megbízhatóak stb.


Én 14 éves vagyok mégse megyek.

2013. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

skypon ismerkedett össze velük....

ne engedd el

2013. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne engedd el!

Mond meg neki: "Fiam, nem mehetsz el egyedül! Vagy megyek veled, vagy nem mész!" és kész!


Még nagyon kicsi hozzá!

2013. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Istenem...12 évesen miért ne lehetne elengedni? szerintem a decemberire nyugodtan mehet egyedül...nappal van...
2013. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!