Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül maradtam, egyedül...

Egyedül maradtam, egyedül fogom felnevelni a gyerekemet. Más hogy élte túl? Lesz még valamikor apukája, társam, aki szeretni fog minket?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 12:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ne aggódj, ez a félelem ilyenkor mindenkiben megvan. Én is egyedül voltam a 3 éves kislányommal miután elváltam, ez 2 éve történt, azóta találtam egy igazi aranyembert, aki az igazi és már a felesége vagyok és 22 hetes kismama. Egyáltalán nem zavarta őt a kislányom, sőt!!! Örült, h van gyerekem, mert ő már régóta vágyott gyerekre és nagyon jól bánik a kislányommal, szeretik egymást és nagyon boldogok vagyunk! neked is sikerülhet! New add fel!
2010. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

:( Nagyon sajnálom, hogy ilyen kérdés merült fel. Mivel ebbe a topicba írtál, gondolom most vagy várandós.

Fel a fejjel!!!! Sokkal jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Az a legfontosabb, hogy TE és a baba most jól legyetek. Gyermeked lesz, ettől nem történhet csodálatosabb dolog egy nővel az életében. Gondold el, egy picike élet lapul a pocakodban, s az a baba Téged választott az Édesanyjának. Ő nagyon szeret Téged, s csak Rád számíthat. Ha Te most egy férfi miatt lélekben feladod, az a babának is rossz. Ő megérzi a Te lelkiállapotodat. Nyugalomra van szükséged. Férfi jön majd másik. Hidd el nekem. Most a babára és a kettőtök egészségére koncentrálj. Próbálj meditálni, zenét hallgatni, könyvet olvasni, beszélj a picihez.

És jelenleg a körülményeid rendezettek? Úgy értem, van hol laknod, van aki segítsen majd a baba körüli teendőkben?


Soha de soha nem szabad feladni. Egyetlen férfi sem ér annyit.


20 hetes kismama

2010. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Van hol laknom és jövedelmem is van. A szívem beleszakad, hiányzik a párom, de ő nem méltó az apa szerepre. Többszörösen megalázott folyamatosan. Én hoztam meg a döntést. De tudom, hogy jól tettem. Nem magamat néztem, a születendő gyerekemet. Hiányzik az apja, belepusztulok, de nem fog megváltozni, nincs értelme időt húzni.
2010. jan. 29. 13:00
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. A leírtak alapján szereted a Párodat. És Ő szeret Téged? Várja a babát? Ha még megvan a szerelem, akkor sem érzed úgy, hogy lenne még esély...? Én nem tudom, csak kérdezem. Te érzed és a Te felelősséged.

Nem lehet, hogy a baba apukája csak megijedt a felelősségtől?

Nálunk is zűrös a helyzet, mi sem élünk együtt jelenleg, én 20 hetes vagyok :( Átérzem, amin keresztülmész.

2010. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Mesélj egy kicsit!

Mivel bántott, alázott meg? Ő is akarta ababát?

2010. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Igen, szeret minket, akarja a babát, tervezett baba, de nem képes helyt állni. Nem támogat lelkileg semmiben, kevesli a pénzem amit kapok, az ő szabályai léteznek csak, nem tud felelősséget vállalni, nekem kell meghúznom magam, nem hogy örülne hogy lány gyermeke lesz amit szeretett volna, semmit nem tesz érte az anyagiakon kívül, lelkileg egyáltalán nem támogat. Elmondja a szabályait aminek meg kell felelnem. Nekem nem lehetnek elvárásaim, mert akkor azt mondja hogy pakoljam a cuccaimat. Több alkalommal is. Adjak még esélyt? 12 hetem van a szülésig.
2010. jan. 29. 14:10
 7/33 A kérdező kommentje:
Szorongok és rabszolgának és szobalánynak érzem magam. Nem tudok az egyéniségem szerint élni. Teljesen elnyom.
2010. jan. 29. 14:11
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudjátok ezeket nyugodtan és higgadtan megbeszélni?

Felfogja azt, hogy ha te szakítasz vele, akkor a gyerekkel is kevesebbet lehet? Hogy nem lesztek egy család, pedig ő is azt akarná!

Nem lehet, hogy így terhesen érzékenyebb vagy egy picit?

2010. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Érzékenyebb vagyok de azt nem tűröm hogy bántón beszéljen velem. Hogy pakoljak ha nem tetszenek a szabályai. Ez nem így működik. Nem csak neki vannak szabályai hanem közös életet kellene kialakítani közös dolgokkal, célokkal és alkalmazkodással. Neki ez nem megy sajnos. 4 hónapja ezen vagyok.
2010. jan. 29. 15:02
 10/33 anonim ***** válasza:

Ez már terhesség előtt is így ment?

Akkor ezek szerint elköltöztél?

2010. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!