Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks játékohoz...

My name is nowbody kérdése:

World of tanks játékohoz szaerintetek vannak csalások? Erre szeretnér kájönni, mert nem hiszem el hogy egy csomo ember egy játékra ennyi pénzt áldoz.

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 09:17
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Kockák vagytok mind xD xD Van csalás persze hogy van de nem azzal kell játszani.
2014. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
És ki mondta hogy azzal játszunk?
2014. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nem azzal kell, való igaz.. ennek ellenére belefutsz állandóan.. azaz azzal játszol, csak nem Te használod.. Speciel tegnap nagyon elgondolkodtam rajta, hogy előfizetek ismételten a hackre.. Valami botrány, ami tegnap ment. Egyre többen és többen csalnak valamivel.. Tegnap nagyon felhúztam magam.. sajnos találkoztam egy párral. Egyből észreveszem, hogy rohadjanak meg. És ráadásul már egyre pofátlanabbak is. Közös csetben elismeri, hogy arra spórol 1hónapig. Vigyázni kell nagyon velük már. A replayst ki fogom tenni Youtubera hadd nézegessék.
2014. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Minek hack? Én 1 hónapja játszom,de már 6 os tankjaim vannak. Egyébként igen,van aki sok pénzt áldoz játékokra. Amúgy igen,inkább tanulj meg helyesen írni,kis 9!!!
2016. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!