Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks játékohoz...

My name is nowbody kérdése:

World of tanks játékohoz szaerintetek vannak csalások? Erre szeretnér kájönni, mert nem hiszem el hogy egy csomo ember egy játékra ennyi pénzt áldoz.

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 09:17
1 2 3
 11/24 kérdezőférfi válasza:
Sokan nem veszik észre annak ellenére, hogy van magyar nyelvű fordítás a játékhoz,de a beállítás/grafika és a megjelenítési távolság alacsony és maximum beállítása közt óriási a különbség! ha alacsony akkor jó hogy ha az orrod előtt megjeleníti a géped az ellenséges tankot.ha maximum és van periszkópod a tigerII-vel akkor akár 487méterről is kilőheted az ellenséget. Nincs csalás ,csak tudni kell játszani és vannak akik ügyesen tudnak játszani. arany lőszer nélkül szokásom kilőni 8 at.
2013. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Cromwellel a rekordom 683m - ről volt, azt nem vágom, hogy, mivel 500m a max látótáv ha jól tudom.
2013. okt. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Szerintem vannak csalások !

Itt van pl.: [link]

És fizetős modok is vannak !

Aki keres az talál .Erre csak ezt tudom mondani.

Ugyanis az szerintem hihetetlen (én most az egyik Obj.704 es csatámra gondolok) hogy 12 lövésből 12 találat és 0 Páncélátütés tier 8-9 ben ... 286 mm eres átütéssel nem tudom hogy lehet lepattanni az IS-3-ról ....

Erre beírtam hogy, "good cheat pls link!"

És ő csata után privátba rámírt és küldött egy orosz oldalt amihez Fizesős Cheat-ekat árultak.

2013. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#13-nak

A tankok gyenge pontjai az nem cheat attól még nem nyersred meg a meccset csak segitség. Ennyi erővel akkor az is chetnek számit hogy a csélkereszted hol zöldül be vagy pirosodik ki egy ellenséges tankon( és ez alapjában benne van a játékban nem kell semmi mod hozzá).

Az átütésről meg annyit hogy én már pattantam T4 tankról T7 tankal Top ágyuval teszem hozzá Light tank vol papir páncéllal. Miért is van ez hát elég sokat tesz hozzá az a bizonyos 25% ami nagyon sok!!!! Föleg akkor ha te éppen a -25% kapd az ellenség meg a +25%-ot igy jó esetben is te 75% -os vagy ezrt van az a sok pattogás meg van mikor teljesen beszükült csélkersztel is mellélő a tanko ez is egy érdekes jelenség, na meg még volna mit sorolni..........

2013. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Ha már senki nem adott konkrét válasz a kérdésedre, Tőlem megkapod. Igen, igen és igen. Vannak csítelők és nem is kevés. Léteznek olyan oldalak, ahol lehet vásárolni kitűnően működő csalásokat. Ég a pofámról a bőr, de annó magam is kipróbáltam. Kitűnően működött. Azóta már szerencsére leszoktam róla és nem használok csalásokat. Ez még nagyon kezdő koromban volt. Viszont arra tökéletes volt, hogy megtanultam játszani. Igen.. akár mennyire is hihetetlen, de megtanított játszani. Megismertem a tankokat és gyengeségeiket is, mert megtehettem minden mindegy alapon. Ma már nagyon jól elboldogulok csalás nélkül is. Sőt, kifejezetten élvezem.
2014. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

És pontosan mik is azok a csalások amikre te most gondolsz?

ha bővebben kifejtenéd.

2014. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Tényleg tudni szeretnéd? :) Csak arról tudok nyilatkozni, amit Én használtam.. Nos

Szerintem az egyik legjobb dolog volt a MapHack. Tökéletesen spotolta az összes tankot a térképen, mindig tudtam, ki merre van. Szinte korlátlan tapasztalat pont.

Hatástalanság, ami általában ( normál játékmenetnél ) 50% sebzés okozott, kb 15% -ban sebzett. Illetve sebesség növelés. Meg volt valami agyament hack is, amivel a játékosokat tudtad fagyasztani. Fagyasztotta az adott játékost, és különböző halálfejeket és hack dumákat küldött neki. Gyakorlatilag megölte a játékát. Ezeket a mai napig meg lehet vásárolni egy orosz oldalon, és teljesen működőképes. Persze ez most úgy jön le, mintha futtatnám a csítelést pedig nem. Nincs szándékomban. Ezzel csak meg akartam erősíteni azt a tényt, hogy igen is vannak működő csalások és elég sokan használják is. Nem csak az x22 létezik a világon.

2014. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A térképes dolgot én is láttam már egy videóban ahol mindenkit látsz hogy merre van, csak elfeletkeztem róla hogy van ilyen.

A sebzésről meg annyit hogy 11k csata alat voltak néha igen furcsa találatok sebzések amit senki sem tudott megmagyarázni, gondolom akkor cheat lehetett.

Egy nagyon érdekes dolog ami multkoriban volt:

1- kb.50m re levő Td 5y úgy lőtt meg hogy nem láttam és sem bokor semmi mögött nem bujkált, csak akkor látam meg mikor már kilőtt.

2- egy ház mögött álltam kb 5 percig és szpottoltam a ház körül állókat hogy az arti kiszedje, nem tudtak kilőni mert a ház takarásában voltam, de 5perc után kiszedett egy Td, de viszont ezt csak úgy tudta volna a átlövi az átlőhetett-len házat mert mikor lőtt a többiek felszpotolták ezért is tudom hogy a ház másik oldalán ált ahonnét nem tudott volna kilőni.

Akkor ezek a furcsa jelenségek irhatóak a cheat terhére, na de most igy akkor nem kell találgatni hogy is történt ez.

Köszi a válaszodat.

2014. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Azért még mindig többen vannak azok,akik nem csalnak. Illetve nem minden csalás, amit annak hiszünk. Azért a magunk háza táján is körbe kell nézni néha, hogy mi az amit elcsesztünk és nem rögtön betudni csalónak az ellenfelet. Néha érdemes visszanézni önmagad és akkor látni igazán, hogy mennyi hiba keletkezett az adott csata során. Ha sokat játszol idővel úgyis jó játékos leszel. Meg ott van az is, hogy úgyis jönnek újak és tapasztalatlanok, illetve még nem annyira jó játékosok, akiknél idővel jobb leszel.
2014. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem mondom magamat jó játékosnak sőt még közepesnek sem a 48% százalékommal, de mostanság ez a játék játszhatatlan.

Most gondoljátok megint a sok sirás-rivás, de nem erről van szó vannak napok mikor tök mit csinálsz még ha be sem célzod rendesen a tankot akkor is találsz és csak úgy jönnek

a könnyebb és könnyebb győzelmek. De mostanában bár mit is csinálsz csak vesztes csatád van hiába vagy jó akkor is veszt a csapat és ezt már az első perc után tudja az ember. Mindenki csk az MM -ről beszél, de legnagyobb baj az az bizonyos +/- 25% azt kéne csak eltörölni mert igy egyre játszhatatlanabb a játék. Nemhiába mondom ezt 11k csata után komolyan mondom nem igaz hogy a WG nem variál az MM mert ilyen problémám sosem volt csak valahogy mostanság "jár rám a rúd".

2014. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!