Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a régi, vagy az...

Szerintetek a régi, vagy az új honfoglaló a jobb?

Figyelt kérdés
Szerintem a régi sokkal jobb volt:(

2013. máj. 12. 19:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
14%

"Hát...őszintén, mivel nem szeretnék moderát kapni, v kitiltsanak a GYIK-ről, ezért szépen leírom.


akinek tetszik, ez meg egy b.....! Mit lehet kedvelni ezen a retkes játékon?!?!


Az ilyen emberek teljesen, maximálisan (talán még ezzel nem is mondtam semmit) meg is érdemlik, hogy oldal közelébe se férkőzzenek, akik még normálisan beszélni se tudnak. Mindenesetre én nem szeretnék ez ellen témát nyitni, azt hittem, hogy normálisan meg lehet beszélni, hogy kinek tetszik-kinek nem, hát tévedtem....

2013. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:

sztem a mostani az nagyon szar....

a régi 100.szor jobb volt.......

2013. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
nem jó!! beléptem ma, másfél hete nem játszottam azt hiszem... nem is tudtam, hogy változtatás lesz és... nagyon kiábrándultam. próbáltam néhányat játszani, hátha megszokom, de nem :( egyszerűen kényelmetlenül éreztem magam játék közben.
2013. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 YourDestiny válasza:
100%

A régi. Az új egy 12 éveseknek szánt rettenet. Minden a pénzről kezdett el szólni. A hülye felvásárolhatja a segítségeket, és tudatlanságból leveri az informáltságból játszókat. A várakakat nem lehet megkülönböztetni, a hülye bábuk miatt áttekinthetetlen az egész, valamint az okos és kevésbé okos játékosok közt se lehet különbséget tenni. Az XP játékszám alapján növelhető, de nem ész alapján. Tele van hibával, a válaszok nem férnek a rubrikába, de lehetne még sorolni. A csávó hangján betegre röhögtem magam, olyan szánalmas. A hab a tortán a korlátozott játékszám. Remélem, ezer játékosuk se marad az idiótáknak.


Pozitívum talán három van: nem lehet súgni a másiknak, jobb lett a zene, kiírja, hogy mennyit tévedtünk a tippelősben.


Összegezve ez egy rakás moslék.

2013. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 YourDestiny válasza:
Ja igen, és nem tudom, tisztában vagytok-e vele, hogy lopás az egész. Írjátok be a googleba, hogy Triviador.
2013. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Kedves előző remélem tudod, hogy a Triviador-t is Bihari Attila találta ki, csak úgy mint a Honfoglalót. Úgyhogy szó sincs lopásról.

A kérdésre válaszolva szerintem a régi jobb volt, maga a játék annyira nem lett rossz, de hiányzik az árverés, a régi chat, a régi fórum, a privát, a levelezés, az adatlap. Ráadásul most még jobban megnövelték az aranytallérok jelentőségét, szinte már jobban számít mennyit költesz rá, mint hogy mennyi a tudásod.

2013. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 YourDestiny válasza:
Akkor mi szükség volt lemásolni?
2013. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
botrányosan rossz, ergya az új változat.
2013. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Nekem az újban csak az ajándékok tetszenek.
2013. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
Az új mindenféle ovisnak való, kalózos akármi. Kegyetlen gagyi lett, olyan jó lenne ha visszacsinálnák. Most mentem fel, mert már régen voltam, de 2 játékot sem tudtam lejátszani. A régi honfoglalón még az anyám is szeretett játszani, de ezen még én sem tudok kiigazodni. Most pont olyan lett, mint az ilyen reklámozott ócskaságok, amik felugró ablakokban jelennek meg. Szóval a régi, kár hogy az már nem elérhető.
2013. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!