Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb, a régi SIMA...

Melyik a jobb, a régi SIMA Xbox (nem 360 csak Xbox) vagy a Ps2?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
PS2
2011. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Xbox jobb mint a PS2 mert van beépített merevlemeze amire mehetnek a mentések,zenék és strapa bíróbb..És ki adtak rá pár "nagyobb" játékot is amit PS2-re nem mert a PS2 túl gyenge lett volna hozzá.Például Doom3,Half-Life 2,GUN

Mondjuk Xbox-on sem a legszebbek,de legalább ezek is kint vannak rá.Valamint az is előnye hogy bármilyen DVD olvasót bele lehet építeni mindenféle hekkelés nélkül.Szóval ha meg adja magát ami benne van,egyszerűen cserélhető akár házilag is..Hátrányt nem igazán tudok mondani,talán annyi hogy viszonylag kevés játékot adtak ki rá,de kint van rá minden nagyobb cím:)


A PS2 előnye hogy szinte minden *art ki adtak rá és van pár frankó exklúzív cím rá mint a Tekken,Gran Turismo,God of War és tökéletesen viszi a PS1 játékokat is ami még több játékot jelent.A hátránya viszont az hogy elég könnyen meg adja magát,én anno másfél év alatt 3-at zabáltam fel belőle..Jó mondjuk amit harmadjára vettem az még mindég működik,kb 5 éves a kicsike de nagyon ki van keze lába már.Zörög,csattog,puffog,nyikorog és már nehézkesen olvassa be a lemezeket..Ezzel szemben az Xbox-ból csak egyet vettem közel 7 éve és tökéletesen működik a mai napig,mintha csak most vettem volna ki a dobozból.


Én az Xbox-ot ajánlom,mert nekem be vált és a tapasztalataim alapján jobban megéri mint a PS2,de végülis nehéz meg mondani..Mind a 2 konzol nagyon szuper,mind a 2-re vannak szuper játékok.És mind a 2 megibásodhat végülis.Ezt igazán neked kell eldönteni.


Gyakorlatilag mind a 2 konzol ugyan azt tudja,csak Xbox-ban van beépített merevlemez ezért nem kell memória kártya.

2011. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!