Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a régi, vagy az...

Szerintetek a régi, vagy az új honfoglaló a jobb?

Figyelt kérdés
Szerintem a régi sokkal jobb volt:(

2013. máj. 12. 19:57
1 2 3 4
 31/38 misikeee99 válasza:
Még most is játszanék vele, ha nem cserélték volna le erre az újra! :'(
2013. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Kéne egy oldalt csinálni amivel elvesztenének egy csomó játékost. De olyat amire felmennek, vagy nem tudom valami vírust vagy az oldalt tönkre tenni. Van itt valami hacker?
2013. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
A régi az sokkal jobb volt.
2014. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 király kérdés ***** válasza:
100%
Én is a régit akarom,mert az sokkal,de sokkal jobb.
2014. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon tetszik, de meg lehet szokni. Van néhány jó dolog, pl. ajándék doboz, a nap első játéka után is választhatsz dobozokat, de többi NAGY NULLA!!
2014. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Az új honfi?? Ez már nem honfi. Ez egy semmi fos. Hülye szemetek teljesen elsz..ták, egy 0 ez az oldal. És el lehet mondani az üzemeltetők együttműködését, 1,5 év után nem csináltak semmit.... Most kaptak kb. 500 felhasználót. Gratulálok! De ne aggódjatok, 4 országban még elérhető a régit, Franciaországban, Szerbiában,Hollandiában és Csehországban. Inkább ott játsszatok. Hanyagoljátok ezt a fos oldalt.
2014. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Figyelj csak 11-es válaszoló! Ha valami nem tetszik,akkor tűnj a p..ába! Csak nem tetszik neked annyira az új honfi? Ezzel egyedül vagy, senki nem ért veled egyet,szerintem jobb, ha nem szállsz be vitatkozni ide, és ugatni. Vagy lehet,hogy te is annak az értelmes (honfoglaló) csapatnak a tagja vagy, de szólok,hogy itt nincs hatalmad! Ott a honfoglalón jampiskodhatsz,de itt egy senki vagy! Egyébként ez a honfoglaló egy kacat! Ne itt mondd,ha tetszik az új,hanem a honfi csapatának. Hátha bevesznek moderátornak. Aztán majd keménykedhetsz ott a chaten 300 embernek,te majom!
2014. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
A RÉGIII!! Az újjal nem élvezem a játékot, mindig belekezdek, de ki is lépek, mert nem tetszik. Az előző, a régi sokkal jobb volt. Csak nekem fagy le??? :-(
2016. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!