Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok segíteni néhány...

Tudnátok segíteni néhány LOL-os kérdésben? 1 hogy kell úgy meghívni valakit hogy kapjak érte ip-t vagy rp-t? Mit kell csinálni hozzá? 2 6300 ip van kit vegyek meg Dariust vagy Kha'zix-ot?

Figyelt kérdés
(még kezdő vagyok de megtetszett mindkét hős és az egyik barátom is szeretne lolozni és nem tudom mit kell csinálni hogy kapjak ip amikor belép vagy nem tom mikor)

2013. máj. 18. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:

1.

Regisztráció után kiad egy olyan lehetőséget, hogy írd le a summoner nevét annak aki meghívott.

Ha a meghívottad eléri a 10-es szintet, kapsz 500 ip-t.

Ha 10 embert meghívsz és mindegyik eléri a 10-es szintet, kapsz 975 RP-t.


2.

Attól függ melyiknek a stílusa tetszik jobban. Én személy szerint Darius ajánlom, az ultija elég brutál.:D emellett a pörgésével könnyen farmol, plussz be tud húzni, ami szintén nagyon előnyös.


remélem segítettem :)

2013. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!