Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi van a netemmel?

Mi van a netemmel?

Figyelt kérdés

Van egy PS3-am és szoktam multizni az AC3-on MW3-on és RDR-en is. Nos az a nagy probléma hogyha például MW3-ban akarok Spec Ops-ozni akkor kidob és azt írja hogy Lekapcsolódtam a hostról. AC3-ban ugyan ez a helyzet. Ezen kívül még szaggat is a net, tehát kb 2-3 mp-re megakad és azután simán megy tovább, de addig megfagy és semmit nem csinál. RDR-en néha be sem tesz egy új free roam-ra, ha betesz is akkor 10 mp után kidob és berak egy másikra és ez addig megy míg nem kap egy neki megfelelöt.

Ku*vára frusztráló amikor elsö vagy és akkor belagol vagy ledob a játékról. A kedvem is elveszi a játszástól.

Gépen nem 1 és 2 online játékkal játszodtam viszont ott semmi szaggatás, semmi netlag, semmi nem volt. Az miért van hogy csak PS3-on van ez? A netem elég jó bár kissé instabil.

Megnéztem pár helyen de mindenhol más az eredmény.

1.Download Speed: 47731 kbps (5966.4 KB/sec transfer rate)

Upload Speed: 11617 kbps (1452.1 KB/sec transfer rate)

Latency: 6 ms

2.Download Speed: 19888 kbps (2486 KB/sec transfer rate)

Upload Speed: 1499 kbps (187.4 KB/sec transfer rate)

Latency: 71 ms

3.letöltés:16.2

feltöltés:2.12

ping:40ms

4.10ms

36 letöltés

7.71 feltöltés

Ezek után nem tudom minek hidjek...

Wi-Fi-vel játszok de megpróbáltam kábellel is, ugyan az a probléma. Kérlekszépen segítsetek. Akármilyen ötletek jöhetnek csak tudjam megoldani ezt a problémát már valahogy.

Köszönöm...



2013. máj. 22. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Router újra konfig?

Egy ideig arámtalanítani a modemet.

Szolgáltatónak jelezni, hogy instabil.


Ha egyik sem akkor hardver hiba.

2013. máj. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az utóbbi egy hónapban kétszer is újrakonfigoltam. Áramtalanítva is volt nem is egyszer.

Mennyi esélye van a kongig hibának? :( Mert nem nagyon örülnék ha szervízben kötne ki...

2013. máj. 23. 07:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Mármint hardverre gondolsz?

Bekavarhat neki az áramingadozás, áramszünet, túlmelegedés. Azért fura mert mint mondtad wifin és kábelen is van hiba.

Hogy a router hibás lenne arra nincs ötletem mivel lehetne kiszűrni.

Az ingadozás meg kicsit aggasztó előfordulhat, hogy túlságosan érzékeny rá.


Ha még tudod akkor érdemes lenne kölcsönbe egy PS3 és megnézni, hogy azzal is ugyan ez-e a probléma.

2013. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

rásugod router nélkül.

Tehát modem és PS3.

Itt ki tudod szurni a router vagy más a baja.

Nat Type 2-nek kell elvileg lennie de router nélkül Nat type 1 mert ugy van hogy

Nat Type 1:Router nélkül használod a ps-t.

Nat Type 2:Routerrel használod a ps-t.

Nat Type 3: Routerrel használod és valami baj van a router és a PS közt.

Tehát a Nat type 3-od van akkor valami a router és a ps közt van a hiba.

Bocs hogy ezt leírtam, de hátha segítettem.

2013. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nat Type 2-m van UPnP meg van nyitva. Statikus IP-t betettem neki portot nyitotam de még így is csinálja...

Túlmelegedés nemhiszem... Egy Slim 320GB és még fél éves sincs. Mikor bekapcsolom ugyan úgy csinálja pont mint mikor kikapcsolom tehát nem lehet az a baj.

Egyéb ötlet? Amúgy ez kb egy olyan fél óránként szokta megcsinálni, attól függ milyen a ''kedve''.

2013. máj. 24. 13:20
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Ez az ingyen multi hátránya megjegyzem lehet hogy a Live fizetős de 5MB/s netemmel simán multizok,co-op gamelek és nincs ilyen problémám 5 éve van xbox360-am.

Hasonló szitukat már nem egyszer hallottam a PS3-al kapcsolatban + a szerverei is gyengébbek az MS szervereinél és kevesebb is van belőlük.

2013. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de megadod a PSN ID?
2013. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze.

Szabi97

Ha esetleg tudsz segíteni akkor írj :)

2013. jún. 7. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6. válaszoló!


Nekem sokkal szarabb netem vam. 2.2 mbps letöltés. 150-es ping és még is simán tudok multizni PlayStation-ön! :)

2013. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9#

Nekem fele sebességgel 50-es pingel még egyszer sem panaszkodhattam a PSN-re.

2013. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!