Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma, vettem...

Mi lehet a probléma, vettem egy új videókártyát: msi radeon hd 7770 ghz editiont de pl bf3 még 800x600 felbontáson is laggol. A netemmel nincs probléma és ssdről megy. Ötletek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Driver fenn van?


Régi driver letörölve?

2013. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha Ultra grafikán tolod, akkor azért.. Ultrához meg DX11-hez kevés a 7770. úgy nekem is 4-5 fps-el szaladt 720pben... ne a felbontásból hanem a grafikából, meg a dxből vegyél vissza...
2013. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehetetlen.


Nem tudom hogy multiról,vagy single-ről van-e szó,de még a HD7660D IGP-mel is megy játszhatóan fullHD-n High-on.


Ezek után egy HD7770-el nem szaggathat semmilyen grafikán 800x600-on,de még 720p-ben sem.


Ott driver gond lesz.

2013. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

agentK, olvasd el mégjobban, hogy a #2-es mit is írt, ha arra írtad a 3. válaszod.


Így egyértelműen driver gond lesz. Egyszerűen biztos vagyok benne, viszont azt sem zárom ki, hogy felraktál mindent maxra, az élsimítást is, és azért laggol. rakd először vissza az eredeti felbontásra, és a részletességből vegyél vissza. De amúgy biztos vagyok benne, hogy driver lesz a ludas :)

2013. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Almapeti ***** válasza:
Nem lehet hogy szar a procid?
2013. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
minden low ra van lerakva és ssd ről futtatom...
2013. máj. 14. 15:25
 7/12 A kérdező kommentje:
leszedtem a mostnai drivert, feltettem ami a dobozában volt és úgy konkrétan minden becrashelt, steam , origin, skype semilyen játék nem indult el, weblapot se hozott be.. visszaraktam rá valami amd catalystot de ezzel meg csakugyan laggol..
2013. máj. 14. 15:56
 8/12 Almapeti ***** válasza:
Figy bf nagyon prociigényes mivel fizikát(ragdoll, rombolható környezet, stb...) számolni kell amit proci intéz a vidkari csak megjelenít... Szal proci fajtát írd légyszi.
2013. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A dobozban lévő drivert hagyjuk. Melyik catalystot szedted le, a legújabbat? azt hiszem a 13.5 beta 2 a legújabb. Azt szedd le, és próbáld meg. Az, hogy SSD-ről megy, az semmit sem ér, illetve semmit sem számít játékoknál, esetleg csak gyorsabban tölt be a kezdőképernyő, de utána már te semmit sem veszel észre, azon, hogy SSD, vagy pedig egy 5400 rpm-es Green vinyón megy.
2013. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, a procit is leírhatnád. Lehet, hogy kihajtani sem tudja, egyébként meg ha gyenge a procid, akkor meg jóhogy szaggat ilyen kis felbontáson, mivel ilyenkor a proci sokkal jobban pörög. Rakd a felbontást maxra, meg rakj mindent mediumra.
2013. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!