Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A diabloban ennyi lett volna...

A diabloban ennyi lett volna az a hú de nagyon várt PvP?

Figyelt kérdés

betettek egy brawlert aminél be lehet teleportálni egy arénába ahol ölik egymást az emberek. és kb ennyiOo

ez lett volna az a pvp amit mindenki várt meg amit a blizzard annyira felfújt hogy tökéletesnek kell lennie mielőtt kiadják meg blablabla


ez most komoly?

egy az hogy 1 aréna van kb, kettő hogy free for all, ami vicces de csapatjátékra is szükség lenne szerintem, három pedig hogy nem kapunk semmit egy játékos megöléséért se..


ennyi?



2013. máj. 25. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak azért rakták ezt be, hogy az emberek ne sírjanak egy ideig. Nem a régi csapatjátékot akarják behozni, hanem valami újat akarnak kitalálni, ami még nem volt más játékban... kérdés, hogy ez mikor lesz kész. Amúgy a Diablo sosem a pvpről volt híres, mivel nem arra találták ki, inkább a pvet kellene hosszabb távon is unalommentesre megcsinálni, de még az se megy nekik...
2013. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondoltam újra elkezdek diablozni...

Hát a marketen a 1.0.8 gold dup miatt a goldnak az inflációja valami vicc volt.


Aztán 20 perc alatt meguntam az egészet.

2013. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem ez így elég tré és igen izgalmasabb is lehetne a pve..
2013. máj. 26. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!