Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet beindítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet beindítani egy lányt vagy csábítani beszélgetéssel?

Figyelt kérdés
Minek örültök lányok, milyen szavaktól vonzódtok jobban valakihez? Két osztálytársam sokáig beszélgettek bulin és összejöttek - de vajon a srác milyen szavakkal győzte meg a lányt? Tudnátok részletesebbek lenni?

2013. máj. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Gazdag családból származom XD
2013. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Manipulálni kell.


De lehet a srác csak lefestette neki az anyagi helyzetét...

2013. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
kő söprűnyél hehehe
2013. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem a pénzügyi hátterét csillogtatta, már 2 éve ismerték egymást, osztálytársak vagyunk (gimisek). Tudnátok komolyan válaszolni és ha lehet példákkal, részletesebben?
2013. máj. 12. 21:19
 5/8 anonim válasza:
ez emberfüggő. nem minden lánynak jön be ugyan az a szöveg. meg szerintem nem is kell előre eltervezni hogy mit mondj, csak légy önmagad, és majd jön magától minden. lehet kifogsz egy beszédes csajt, aki mellett majd szóhoz sem tudsz jutni.:D
2013. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez nem elég, hogy add önmagad, mert akkor csakis barátként fognak kezelni. Valakinek kezdeményeznie kell, ez pedig a férfi. És nem fog belém esni csak azért, mert beszélgetek róla egy általános témáról.


Azt értettem, hogy egy lányt hogyan kell meggyőzni, hogy vonzódjon hozzám, hogyan flörtöljek neki, stb...?

2013. máj. 14. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a <<beszélgetek róla egy általános témáról>> meg <<flörtöljek neki>> "jó magyarosan" megfogalmazott kifejezéseiddel ne nagyon próbálkozz szerintem. :D


Na de komolyra fordítva a szót, az add önmagad az tényleg egy jó perspektíva. Csak úgy fordítsd át barátságról, hogy közben utalj arra, hogy Te többet szeretnél. Bókolj neki sokat, dicsérd a külsejét (pl.: "Nagyon csinos vagy."), mosolyogj rá, próbáld megnevettetni, amikor beszélgettek valamiről, és legyél nagyon kedves és előzékeny. Például engedd előre, ha mondjuk buliban vagytok vagy bárhol, ahol van valami ital, kérdezd meg, hogy kér-e inni és fizesd az övét is. Esetleg ha beszélgettek valamikor a suliban, megkérdezheted, hogy lenne-e kedve beülni veled valahová, vagy ha buliban vagytok, akkor táncolj vele. Ilyesmik... :)

Lehet, hogy a leírtak alapján maradinak tűnök, de nekem ez bejönne. Kellő humor, de azért elegendő komolyság is, előzékenység, egyszóval normális stílus és nem az a "menőnek hiszem magam, de bunkó paraszt vagyok"-stílus, amit a mostani fiúk előszeretettel "használnak". De ezt embere válogatja, más csajnak biztos más viselkedés tetszik. Én most magamból indultam ki.:)

2013. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így valahogy jobban tetszik, köszi szépen :D
2013. máj. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!