Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudom megszerezni a...

Hol tudom megszerezni a legolcsóbban?

Figyelt kérdés
Starcraft 2: Wings of liberty + Heart of the swarm

2013. jún. 1. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Most tavasszal a PlayIT gamer kiállításon 45%-os kedvezmény volt a kettőre együtt, és külön is hihetetlen akciósak voltak. Én 4000-ért vettem Wings of Libertyt. Ha van türelmed, várj a következőre, és biztos vagyok benne, hogy megint baromi olcsón meg lehet majd szerezni. Like-old be őket facebookon, és várd mikor lesz a következő. Szerintem amúgy vagy október környékén, vagy, ha akkor nem, akkor sajna csak jövő tavasszal. Én is várom, mert nekem is kéne egy Heart of the Swarm. :)

Ha nincs türelmed, sajnos nem tudok én se jobbat, mint az 576 meg CDGalaxist, ahol kb 10000Ft mindkettő. Néha a Blizzard ír ki kedvezményeket néhány napra mikor 20 meg 30% kedvezményt adnak a digitális vásárlásra, de én jobb szeretem, ha ott a doboz a polcomon. :)

Remélem segítettem, ha kérdésed van, írj! ;)

2013. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, segített :)
2013. jún. 16. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!