Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti is megjártátok már a...

Ti is megjártátok már a coopydoo.com/hu -val? Nekünk kinyitották a csomagolást, más cikket amit rendeltünk, azt is beletették, ráadásul hibás volt a termék. Azt mondták küldjük ki külföldre az árut. Lehet mást tenni?

Figyelt kérdés
5.990,-Ft-éert vettük ezt az árut, de 1.000,- Ft-ot nem adnék érte. Gagyi, kopott, műanyag vacak, és nekünk az egyik hálója hiányzott,amibe a labdát dobod. A többi cikk sem olyan volt mint amilyennek a képen tűnt.

#Coopydoo #bag ball készlet
2013. jún. 1. 23:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként az áru, amiről írtam, az a bag ball készlet. Most is hirdetik...15.618,- Ft helyett 2.850,- Ft.-ért. Mekkora átverés már.... Komolyan mondom felháborító! :((((
2013. jún. 2. 11:21
 2/2 csaba0728 válasza:

Szia

Most akartam tőlük rendelni gondoltam beírom ide mit dob ki.

Hááát ennyire átverős ez az oldal?Sajnálom de legalább mást talán nem vernek át most,hogy te leírtad véleményed köszönöm!

Ezt akartam venni: [link]


Pedig milyen jól néz ki!:(

2013. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!