Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani a Csábításból...

Tudtok mondani a Csábításból jeles játékhoz hasonló játékokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :))

Tudtok mondani a fent említett játékokhoz hasonló játékokat ? :)) előre is köszönöm :)


2013. jún. 2. 12:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
73%
Én már kerestem, de egyenlőre nem találtam. Engem is nagyon érdekelne.
2013. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
ugyan az mint az elsőnél, kerestem de még nem találtam
2013. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Nah, gyerekek, akkor egy cipőben járunk :DDDD (y)
2013. jún. 6. 14:47
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van velem is.. :DD Én is megkérdeztem és a válaszok megegyeznek.. :| Pedig jó lenne valami ilyesmi amin többet lehet fenn lenni és nem pontokon múlik. :\
2013. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%
sajnos nem. a csábításból jelesben az a sz@r, hogy akciópontokkal lehet "közlekedni".
2013. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%
engem is ez érdekelne, de nem találok. a csábításból jelesben az a hiba, hogy nagyon gyorsan elfogynak a pontok, így nem játszhatok tovább...
2013. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__4423845-v.. itt dobtak egy játékot, nem tudom milyen még nem próbáltam ki :3
2013. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
86%

Ez egy Japánok által készített Visual Novel, ami még nem nagyon elterjedt Magyarországon, így csak fanok által vannak magyar fordítások, angolul sokat lehet találni (meg persze japánul, de hát azt köszi -.-)találtam egy kis szösszenetet, ez letölthető [link] sajnos olyan 5-10 perces az egész, de aranyos...

ezen az oldalon lehet ismertetőket találni, angolul/japánul le is lehet tölteni párat... nyelvtanulásnak nem rossz :P [link]

FIGYELEM!!! vannak +18 játékok is az oldalon, aki nem akar ilyennel találkozni ezeket kerülje: hentai, yaoi, yuri

2013. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő :

Köszönöm a segítséget :D igen a Hentai az nagyon durva szokott lenni :D:S a többi az még nem akkora nagy baj, de a Hentai...nost az rendesen odab*sz, elnézézést a csúnya szóért :S:))

2013. jún. 17. 12:49
 10/41 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti kommnetelő :

kipróbáltam az általad belinkelt játékot, és hááát...nagyon angol tudoás kell hozzá, én meg ezzel a csekély némtettudásommal nem megyek sokra xD( csak úgy zárójelben megjegyzem, de bocsi ha a csekély(J) szót rosszul írtam, de ennek a szónak keverem a "jö" betűkét :DDD)

2013. jún. 17. 12:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!