Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani a Csábításból...

Tudtok mondani a Csábításból jeles játékhoz hasonló játékokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :))

Tudtok mondani a fent említett játékokhoz hasonló játékokat ? :)) előre is köszönöm :)


2013. jún. 2. 12:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
jö. Ez jó volt!!! :D Amúgy szintén, nekem is az a bajom hogy 1 nap kapsz 10 s.r kis akciópontot, és 1 nap tudsz játszani 3 percet... amúgy én egyszer 20 akciópontot nyertem azzal a virágszirom letépős játékkal!
2013. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
100%

igen ez az akciópontosdi szemétség, de a pénzre mennek >_< a klubbos játékokkal is lehet szerezni akciópontot.

Amúgy igen a hentai "odab*sz" :P a yaoi meg egyik kedvenc műfajom, de sokan undorodnak tőle :(

Ha valahol találok egy jó visual novet mindenképp felrakom ide :D

2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Jelölj be barátnak: Briannah, Sendy :)
2013. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
engem is jelölhettek :D :Mizuukichan
2013. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Hali.

Van még néhány ilyen ún. Beemoov játék mint a CsJ, de egyikben sincs a választható nyelvek között magyar, viszont aki perfekt angolos, franciás vagy németes megpróbálkozhat vele..de elég gagyik..ez a legjobb. Én nagyon szeretem, csak ezek az akciópontok valóban elég rosszul vannak kiosztva. :S

Ha gondoljátok, jelöljetek, írjatok: Riverdawn, Heavenwind, Evildestiny. ^^

2013. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim válasza:
Lucky Rabbit Reflex ^^ ugyanugy egy iskolában kezdesz,csak annyi,hogy angol ://
2013. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
24%
Stardoll én azon játszok
2013. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
A nevem Twittie, jelöljetek :)
2013. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
A stardoll hasonló még,ahogy előttem is mondták. Amúgy a nevem dreamergirl14,jelöljetek barátnak:D
2013. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
Ha még aktuális... x) Én ajánlanám a Star Projectet, igaz, hogy angol tudás kell hozzá és ugyanúgy várnod kell, miután elfogyott az aktuális karakter energiája, de itt máshogy oldották meg a "visszatöltését", nem kell egy egész napot várni. Szerintem jó a sztorija, el lehet lenni vele egy ideig, egy próbát megér. :)
2013. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!