Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Találtam egy airsoft boltot...

Gszalay5 kérdése:

Találtam egy airsoft boltot de valami gázvan vele szerintem átverés. Szerintetek is? Kérlek nézzétek meg. Lent

Figyelt kérdés

Szörföztem az interneten és találtam egy oldalt: [link]


Szerintem ez egy átverés mert túl olcsók a termékek és kevés van belölük. Kérlek írjatok ha igazat adtok nekem vagy, ha már vásároltatok innen.

Köszönöm!



2013. jún. 9. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek az amolyan "búcsú" fegyverek. Amiket ugye a nevében is benne van búcsúkban lehet venni vagy piacokon, ezek ócska bóvlik amik nem bírják sokáig és jelentősen gyengébbek. Ezek Desert Eagle és AGM márkák amik jobbak a bóvliknál de hamar tönkremennek nagyrészt lehetetlen bennük alkatrészt cserélni és bizony nem elég tartósak. A Desert Eagle márkák jók de idehaza sőt még Európában is nehéz alkatrészt találni hozzá, és nem a legjobbak

Ott van az M+ shotgun amivel így baj nincs haveromnak is ugyanilyen van neki szépen ketyeg csak néha beakad amivel csak a baj van ezzel is vigyázni kell. Szóval ezek valóban olcsó fegyverek, de mivel csak netes rendelés van így kizárt hogy teljesen legális egy üzletről van szó, lehet hogy tévedek, de tuti hogy vagy a pénzed szedik el, vagy küldenek egy ócska gagyit ami már a márkájáról is megmondható hogy nem valami hosszú élethűek. Volt már nekem DE Meg AGM márkájú fegvyerem és nem bírta tovább pár hónapnál, pedig egy szaküzletben vettem személyesen, de ott mondták nekem hogy ez csak kezdésnek jó vagy tartaléknak, állandó játékra nem alkalmasak! Ezért olcsóbbak ezek amúgy.

2013. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bóvli, nem jók semmire.


[link]


tessék itt van pár jobb fajta, igaz használtak (általában) de legalább biztosan működnek

2013. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!