Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene online rulette...

Valaki segítene online rulettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
befizettem 25 dollárt, kaptam 25 dollár bonuszt is, igy 50 dollárral kezdtem, de annyira rosszul jöttek a számok, hogy lementem 12 dollárig, ami csak a bonusz, és vissza szeretném hozni valahogy, de akármilyen stratégiát is választok, mindnél vesztek.
2013. jún. 10. 18:38
 1/1 anonim válasza:
ÜDV.Meg van még a pénzed?Írj rám privátban.Tudok tippet adni.Írd meg melyik terembe játszol stb.Amúgy jó eséllyel már csak a bónusz pénzel játszol.Sokan nem olvassák el a leírást a bónusz követelményekről.Ha már csak 12 dollárod van,akkor a saját pénzedet elbuktad,magyarul hiába hozodd pluszba,csak az számít bele sok helyen ha a saját 25 dollárodat teszed fel,és ha az alá mész,azaz 25 alá,akkor már a bonusz pénzel játszol és a sajátot elbuktad.Sokan nem olvassák el a leírást a bonuszról.Persze nem minden terembe van így.Írd meg hol játszol.
2013. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!