Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valami fura félelem van...

Valami fura félelem van bennem az online társkereséssel kapcsolatban reális ez a félelem, vagy kreált?

Figyelt kérdés
van félnivalóm valamitől?

2013. máj. 29. 01:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bennem is megvan,mégsem vagyok ellene.

Szerintem normális ha tartasz tőle,én úgyis durvább lehetek ilyen téren.

2013. máj. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ostoba vagy és bedőlsz mindenfélének, akkor van. De egyébként nincs. Az internetet ugyanazok az emberek használják, akikkel az életben is találkozhatsz.
2013. máj. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amúgy konkrétan mitől félsz?
2013. máj. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Van okod félni. Én ősszel elég rosszul jártam. Van aki nem érti meg, ha azt mondod neki, hogy NEM.

De az is igaz, hogy ez egyszeri eset volt és előtte több olyan emberrel is találkoztam, akikkel nagyon jóban lettünk, esetleg még kapcsolat is kialakult.

A lényeg, hogy még az első találkozás előtt neten keresztül ismerd meg az illetőt, amennyire csak tudod.

2013. máj. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért félsz? Ez az első kérdésem. De kezdjük inkább ott, hogy a félelem nem kreált. Olyan nincs, hogy "kreált félelem", azt nem irányítod hanem érzed, maximum a nyugodtságot tudod kreálni.


Ha már egy kamu e-amil címről egy idegennel beszélgetéstől is félsz, az problémás. Főleg ha önértékelési zavarok miatt van. Ebből ki kell jönni. Ezen az esélylatolgatásokon érdemes túllépni, úgyse így fogod megismerni álmaid nőjét. Én már x helyen próbáltam beszélgetni, a társkeresős lányok 90%-a totálisan beszélő képtelen vagy antiszoc., azt várja hogy én szórakoztassam, ő meg cseszik bármit is írni (feltéve ha egyáltalán válaszol). Arról nem is beszélve, hogy nagy zsákbamacska az egész, azért nem az igénytelenségért szeretnék szenvedni. Úgyhogy a társkeresők nem azért sz.rok, mert társkeresők, hanem az ottani lányok miatt.

2013. máj. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem úgy megváltozott az életem miután regisztráltam társkeresőre... tele volt drámával.. elég mozgalmas időket éltem. Sok-sok randi, sok visszautasítás (én másokat, vagy ők engem) aztán jöttek az anyázások, r*bancozások, visszaélések a képemmel. Depressziós is lettem tőle, becsaptak, csúnyán bántak velem, rengeteg időmet elvette és nem találtam magamnak párt. Igazán megérte...
2013. máj. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Néhány egyszerű szabály van:

- levélben és telefonon ismerkedni néhány alkalommal,

- utána találkozni, nyilvános helyen! - ha összhang van. Ha nem akar találkozni, vagy a találkozó nem jön össze - tegyél le róla, hogy ő legyen a társad.

- a találkozóra úgy menj, mintha akkor ismernétek meg egymást. Túl sok elvárásod még ne legyen, mert néha a kép és a levél is csalóka. Viszont ha a találkozón kiderül, hogy alapvetően nem önmagát mutatta (15 évvel ezelőtti képek, stb) az komoly gond.

- ha még másodszor is találkozni akar, akkor kezdődik az igazi kapcsolat. De még akkor se menj vele néptelen helyre.

2013. máj. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A félelmem:hogy vissza élnek a képemmel,vagy valami hasonló.
2013. máj. 30. 00:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne tölts fel magadról képet... akkor se ha erőlteti a társkereső, hülyeség. Ha vidéki vagy könnyen felismernek, ha nagyvárosi, akkor meg úgyis csomóan fenn vannak így szintén szükségtelen.
2013. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lány kép nélkül esélytelen. El sem olvasom, mit ír.

Ha ír nekem, akkor pedig képet kérek tőle.

2013. máj. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!