Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Starcraft 2-ben véletlenül...

Ha Starcraft 2-ben véletlenül rossz gyorsbillentyűre jelölöm ki a seregem/épületem, akkor azt hogy tudom visszavonni?

Figyelt kérdés
starcraft 2, sc, starcraft

2013. jún. 16. 09:32
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, rossz helyre mentek a kulcsszavak :)
2013. jún. 16. 09:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Másik gyorsbillentyűre rakod, így 2 billentyűn is rajta lesz, de arra, amelyikre nem szeretted volna tenni rakhatsz mást és kész is ;)
2013. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ez rendben van, de én arra gondolok, hogy hogy tudnám a gyorsbillentyűről kiszedni onnan az egységeket

ha rá vagy szokva egy fix kiosztásra, akkor elég idegesítő tud lenni (legalábbis nekem)

2013. jún. 16. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ctrl+szám (0-9 közti egyik) a control group elmentése. A lenyomott számmal hívható elő az egység vagy épület. A meglévő csoporthoz shift + bal egérgomb kattal tudod hozzáadni az új unitokat/épületeket, vagy épp elvenni. Ha újra felveszed a csoportot, akkor az felülírja a korábbit. Pl: kijelölsz egy hatcheryt CTRL+1. Ezután az egyes gombbal kijelölöd, dupla egyes gomb megnyomással odaugrasz. Ha egy újabb hatcheryt akarsz a csoporthoz adni, akkor 1 gomb, majd shift és katt az új hatcheryre. Ezután Ctrl+1 és el is van mentve. Ha véletlen az egyes csoportba bekerülne eg yoverlord is, akkro 1 (minden csoportba tartozót kijelöli), majd shift +katt az overre ami ki volt jelölve. ezután mentés (Ctrl+1). Vagy másra gondoltál?
2013. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez az, köszönöm szépen! :)
2013. jún. 18. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!