Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cube world problémák (? )

Cube world problémák (? )

Figyelt kérdés

Elindítom a játékot kiválasztom a karakteremet és a világot

majd egy please wait képernyő fogad hallom hogy megy alatta a játék tudok ütni az ellenségek megtámadnak meg minden csak nem látok semmit és ha be is tölt akkor is egy rohadt nagy kék ködre hasonlító dolog elfed mindent és ha elkezdek rohangálni ugyan az a please wait képernyő fogad :(



2013. júl. 6. 11:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ugyan ez a problémám van, neked sikerült valahogy működésre bírni normálisan?
2013. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
nekem is ugyan ez. ti is win 8-at hasznéltok vagy crack-elt verziót? mert ha nem akkor úgy látszik ez valami random hiba...
2013. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
pff srácok nekem minden fent van ami kell hozzá és akár hol nézem semmi megoldást nem találok
2013. júl. 7. 05:39
 4/15 anonim válasza:
ugyanez..
2013. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem tudja a gépetek betölteni a világot mert nagyon nagy aszért
2013. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Hát nekem is ugyanez szintén, de én azt szoktam csinálni, hogy belerohanok a please wait... képbe és várok addig pl.: neten keresgélek aztán visszamegyek a játékba és akkor már elvileg betölti azt a helyet ahol éppen vagy. Ha van valami jobb megoldás légyszives jelezzetek nekem is :)
2013. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Del1Kk válasza:
Nekem is ez a problémám.... Egy jónak számitó géppel.....
2013. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

gyorsabban betölti, nekem jó PROGRAM: [link]


Letöltés: a bejegyzés mellet van egy fekete lefele nyil arra rányomsz egyböl letölti.


Telepités: az össze file-t be másolni a játék mappájába az ÖSSZESET. ennyi :D

2013. júl. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ADAM466 válasza:
Nem bírja a géped! A Cube World még csak alfa verziós és sok videó kártyát NEM TÁMOGAT Nekem SD-X250 videó kártyám van nekem is alig hogy támogatja! VAGY nem bírja el a géped! nekem a crackelt verzió van meg! vedd meg az eredetit! ha azt se bírja akkor pedig szar a géped még most hozzá! majd várd a frissítéseket és akkor hátha kijön az eredeti BETA-ba! türelem!
2013. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a videókártyát.
2013. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!