Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cube world problémák (? )

Cube world problémák (? )

Figyelt kérdés

Elindítom a játékot kiválasztom a karakteremet és a világot

majd egy please wait képernyő fogad hallom hogy megy alatta a játék tudok ütni az ellenségek megtámadnak meg minden csak nem látok semmit és ha be is tölt akkor is egy rohadt nagy kék ködre hasonlító dolog elfed mindent és ha elkezdek rohangálni ugyan az a please wait képernyő fogad :(



2013. júl. 6. 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Valaki elmagyarázná nekem, hogy lehet multiplayerba játszani vele?:)
2013. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 doncibubu válasza:

csak várni kell sokáig b+ aztán betölt és rendesen tudsz játszani kicsit sokáig tölt aszt ennyi kb: 5-10 perc.

de nem bírtok ennyit ki bírni megy rendesen nekem is ezt csinálja de várok aszt tudok játszani rendesen!!.

VÁRJATOK 5 PERCET ÉS JÓ LESZ!!!!!!!!

2013. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Közben rájöttem, hogy kell.. azért ilyen lassú, mert ez még Alfa verzió.. még nincs optimizálva!!! Szóval majd jó lesz, ha kiadják rendesen!:)
2013. júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Jogos a kérdés, de nem hiszem, hogy a 20 kommentelő közül alig páran tudják az okát, de mindenki okoskodik.


A kék köd azt jelenti, hogy ott még tölt a pálya, és ha belemész, akkor jön ki a Please Wait felirat!

Ilyen egyszerű!!! És folyamatosan fejlesztik, tehát majd lesz jobb, most ilyen, és kész!


Üdv: DaWe, [link]

2013. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 zozo99959 válasza:
Olyankor tölt és várni kell vele, de nálam azt csinálja, hogy 2-ször ment utána úgy dönt, hogy már nem fog menteni és máris semmit sem tudok haladni. Van valaki aki tudja miért történik ez?
2015. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!