Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit/Miket adnak a Wii-hez? (lent)

Mit/Miket adnak a Wii-hez? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új Wii konzolt ( [link]

és azt nem tudom, hogy miket adnak hozzá. Ott le vannak írva eredetileg, hogy mik találhatóak a dobozban, de estleg AA elemet, Sensor bar-t, csuklópántot stb...??

A Remote Plus irányitórol még annyit szeretnék kérdezni, hogy az a Remote és a Motion Plus egybeesése? Mert én olyanokat olvastam róla, hogy abban már benne van a mozgásfinomító hatás.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2013. júl. 7. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Az alap felszereltség a konzol meg egy irányító.

A Mariosban van még a Mario program, meg egy kormány (amibe az irányítót belerakhatod) pluszban.

2013. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és egy nuchuck is jár az alaphoz.
2013. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha bemész a boltba akkor a doboz oldalán láthatod mi van benne. Mindegyikben van:

-Alapgép

-Táp

-Speckó AV kábel

-1db remote(lehet több is)

-1db Nunchuk(lehet több is)

-Sensor bar

-Gumitok a Remotehoz

-Csuklópánt a Remotehoz

-AV-Scart átalakító

Ha a mario kart csomagot veszed abban még található egy kormány és maga a játék

Kétféle Kontroller van:

Wii remote:

régi fajta, kevésbé pontos mozgáskövetés, fejleszthető

Wii Remote with MotionPlus inside:

Új típus, pontosabb mozgáskövetés(az újakhoz alapból ezt adnak)

2013. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nagy Nintendo-s vagyok, ha bármi kérdésed van még, írj csak nyugodtan.


A kérdéshez szólva:


-Remote Plus

-Nunchuk

-Sensor

-Maga a konzol

-Játék/játékok

-Kábel, hogy a tv-re kösd.

-Papírok.

-Valami matrica (nekem járt)


Kb ennyi.


Az újabb gépekben már a Motion Plus bele van építve a Remote-ba, tehát Remote Plus-t fogsz kapni.

2013. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A mai nap folyamán fogjuk megvenni a Media Markt-os Wii-t. Már nagyon izgulok! Nektek milyen tapasztalataitok vannak a Wii-vel kapcsolatosan? Milyen a konzol? Megéri-e megvenni? stb.

2013. júl. 8. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:

fél éve vettem, decemberben, két ünnep között. captain america is járt hozzá, az volt az első amit kipróbáltam. nagyon király, dobálod a pajzsot meg minden. mi azonnal vettünk plusz egy remote-ot, az utószilveszteri bulin ment a tennis, bowling, golf stb.

aztán softmodoltam, azóta szinte csak azzal játszok. meguntam, hogy gépet fejleszteni kell, meg néha szaggat egy-két játék, állítani kell a grafikán meg ilyenek. tökre megéri a wii. spanomnak xbox 360 volt, mégis eladta, hogy vehessen egy wii-t :D

sokan mondják, hogy szar a grafika, ez nem igaz, csak mindenki a shader-ektől meg a blur effectektől van elvakítva, már nem is figyelik a játékot igazán, csak azt, hogy néz ki. kérdezd meg a fiatalabb korosztályt, milyen volt a játék sztorija, vagy a hangzása, hidd el, le se szarják. azt se tudják mit játszanak.

amúgy wii-re is vannak szép grafikájú játékok, pl: zelda, resident evil, house of the dead, newsuper mario bros és még sorolhatnám.

a mozgásérzékelés a játékok 90%-ban helyet kap. még a call of duty is más, ha fegyverrel mész, vagy a shaun white snowboarding, ha fit board-al játszol.

a wii nem tipikus konzol, ez tény. családi szórakozás, mindenkinek akad játék, anyunak, apunak, barátnőnek, huginak, öcsinek, még a nagyszülőknek is. :D

online játék ingyenes, nem kell fizetni, mint a live-ért. a játékok szépek (nem a legszebbek, de szépek), élvezetesek, még az olyan, más gamerek által lerágott csontok is, mint mario vagy donkey kong, teljesen új köntösben, élvezhetően kerülnek ki wii-re.

egy szó, mint száz, totál megéri wii-t venni, szerintem az egyik legtutibb konzol a világon.

2013. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Meg is vettem a Media Martk-os Wii-t, adtak hozzá egy Mario Wii Kart játékot. Imádom!! Nagyon szeretem a Wii-t, az internetet viszont még nem tudom használni, de majd belejövök. :)

2013. júl. 9. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítsd az országot Angliára (vagy Great Britain, vagy United Kingdom, már nem emlékszem)
2013. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!