Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kedvenc CHAMPIONOTOK a LOL-ban...

Kedvenc CHAMPIONOTOK a LOL-ban es miert?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
garen, egész erős és könnyű kezelni
2013. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Renagrrol mi a velemenyed???
2013. júl. 10. 22:36
 3/15 A kérdező kommentje:
RENGAR
2013. júl. 10. 22:37
 4/15 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagy lolos, csak garen-t, tydrát és sivirt ismerem :D még wukong is elég erős
2013. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sztem tryndat nagy helyen talaltad az eggyik best.....100,meg szeretnem venni Rengart de mindenki azt mondja milyen gyenge(6300 ip)
2013. júl. 11. 22:35
 6/15 anonim ***** válasza:
próbáld ki a wukongot, most épp ingyenes, én rá gyűjtök most
2013. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ahhhh!!! az mar megvan nekem xdxd...amugy szted milyen az a RENGAR????....
2013. júl. 12. 14:37
 8/15 anonim ***** válasza:
nem próbáltam még:D
2013. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erdemes rengart megvenni. Ilyen nincs hogy kinek melyik a kedvenc karija es , hogy miert :)) minden jatekosnak aki jo jatekos minden LANE-en kell tudni jatszani ami azt jelenti : solo top , jungle , mid , support es ADC . Nekem solotopra a kedvencem Jax meg Darius , mert konnyu kezelni es nagyon Op-k. Midre katarina , diana meg mordekaiser a kedvenceim. Junglebe : lee sin , sejuani , hecarim , adc-nek : caitlyn , kog maw es varus . ES szupportnak : leona , janna meg blitz. Rengar eleg low champion . Damage a jatek elejen nem tul nagy es ha kifogsz egy tankos enemyt (pl pantheon , jax) akkor semmit sem tudsz majd csinalni. Late gamebe is gyenge mert akkor mar ugy tudnak megszedni ahogy akarnak. Ha csak nem leszel full tank. Szerintem helyette vegyel egy KhaZix-ot , Rivent vagy egy Fiorat. Ezek sokkal jobbak mint Rengar. Vagy Dariust o meg nagyon jo kari ;)
2013. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Wukong konnyen kezelheto es nagyon eros tud lenni akar tobb ellenfelt is ki tudsz utni 1magadba!
2013. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!