Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kedvenc CHAMPIONOTOK a LOL-ban...

Kedvenc CHAMPIONOTOK a LOL-ban es miert?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 18:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Huuu..koszi szepen...amugy elmondom h sikerult lebeszelned rengarrol..tenleg picit gyengenek latom de annyira bejon a skin meg az abiliti az egesz rengar olyan fasza....most UDYRRAL nyomom szeretnem ha ot is kifejtened....

Amugy tokre fasza meg konnyu sztem es eleg eros(Udyr) amiket leirtal az eleg igaz es Darius tenleg hatalmas...b*szott eros.

2013. júl. 13. 22:12
 12/15 anonim ***** válasza:
(En ugyanaz vagyok aki a regenyt irta) szerintem udyr jo champ de inkabb junglebe hasznaljak , es ritkan supportnak is. Junglebe azert jo mert jo a CC-je meg egyedul is meg tudod olni a bluet 1 szintesen. Nem muszaj neki a flash lehet ghost meg smite junglebe , mert igy konnyen elmenekul annak ellenere hogy mar van egy olyan spellje hogy felgyorsitja jo a ghost. En speciel junglebe nem szeretem udyrt mert nehez vele gankelni. Ha ugygondolod , hogy sokat akarsz makd gankelni akkor jo ha smite&flash-et hozol mivel nehez gankelni olyan spell nelkul mint pl. Jax-nek az ugrasa vagy Hecarimnak az ultija. Ezert siman odaflashelsz , felgyorsitod magad es stunnolod ;) early gamebe nem szeretem viszont late gamebe ha tankosra epitik nagyon jo ! Ha egyeb kerdesed van irj Privat uzenetet ;)
2013. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Amugy megvettem Volibeart es mar vagy 20 matchet toltam vele ugy h massal nem is mentem,,tank support vagyok aki bokorban figyel lane-n tarsaval. Ha jonak erzem akk kifutok lassitom,dobom(sorrend attol fugg) es vagy szetbasszuk vagy low hp-val elfut..XD nekem nagyon bejon de mindig is zavartak a mana abilitis championok.
2013. szept. 6. 17:42
 14/15 anonim ***** válasza:
Volie tenyleg nagyon jo champion , en 86 rankedbol 67-et nyertem meg vele . Nagyon eros. Szupportnak ne hasznald , mert late-be nem er semmit , ha szupport cuccokat veszel neki. Egy warmoggal nagyon eros tud lenni (persze ha jo runaid vannak) . Most az uj kedvencem ezreal midre :D Full Ap es akkor Op :D probald ki.
2013. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a kedvenceim :D Jax,Vi,Tryndamere :D mindeggyik nagyon erős.
2013. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!