Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is veszít a...

VadBull kérdése:

Szerintetek is veszít a League of legends a színvonalából?

Figyelt kérdés
Itt a játékosokra gondolok, elég régóta játszom a szezon 2 elejétől és egyre idétlenebb emberek lesznek.

2013. júl. 10. 04:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sajnos igazad van, sok jatekot kiprobaltam mar de a leghulyebb jatekosokkal a LoL-ban talalkoztam
2013. júl. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Néha összeakadunk 1-1 magyarral akiket néha felhívünk ts-re is és az esetek 80%-ában azt tapasztalujk, hogy a hangja alapján a 9 évet is alig éri el és olyan szinten retardáltak, hogy... Szerintem valahol errefele lesz a válasz.
2013. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy a sok polák az ember kedvét is elveszik már a játéktól. És olyan posztokon játszanak olyan bajnokokkal hogy az elképesztő pl: jungle soraka :O. Meg az ap-s yi hát megmondom őszintén én egy ad-s yi-töl jobban félek, egy skillel sebet az ap yi és az is vagy eltalál vagy nem.
2013. júl. 10. 18:24
 4/16 anonim válasza:
akad eleg sok majom..mar nem ezert vagy azert 45 palatt meg öli a torony pl 15 x meg ilyenek mert pro akar lenni es utanna megy az ellenseges jatekos utan szal.... en nem jatszom regota 27 szintem vok de ajjj jeeee... pl tegnap all mide :D en meg csak neztem de ez a game kezdetekor jooo bazzzzeg nem semmi na na hogy veszitettunk xD este 23 ora utan vannak tapasztaltabb gamerek... az ovisok akk meg mar alszanak 25f
2013. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az AP yi nagyon jó amúgy, ismerős olyan pentát csinált a alpha strike-al, hogy öröm volt nézni :)


De tényleg sok a csökött.

Én azt nem szeretem, hogy nem hogy veszíteni, de nyerni se tudnak. Végig játszik az ellenfél egy meccset, és a korrekt hozzáállás helyett még belerúgnak a vesztes csapatba ilyenekkel, hogy "easy". Aki ilyet ír egy életre bannolnám :D Én sose alázok meg senkit ilyennel. Elég rossz, hogy vesztet nem?


Amúgy még azt is szeretem, ha te vagy a support, akkor el van várva, hogy minden egyes bokor és kanyar wardolva legyen. Akárki megnéz egy tényleg profi meccset, minden játékos vesz legalább 1 wardot, a support persze többet is. És leteszik. Nem azt csinálják, hogy beírják:

- Ward!

Aztán írom, hogy tettem le (4-5 volt a pályán akkor, és épp jöttem ki bázisról, felpakolt wardokkal) erre a válasz.

- More!!


Hát köszi :)

2013. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Régen nem volt ilyen, régen midre csak mage ment. Most meg mennek minden hova mindennel pl most rankeden zed ment midre hát nem kell mondanom hogy olyan feedet adod katarinának hogy kata mecs végére 24/4 ben volt :O. Persze régen is volt olyan hogy vesztetem mecset de nem kurta fel agyam, ki kaptam de azt mondtam hogy tök jó mecs volt, most meg 10 perc alatt felbasszák az agyam. Régen nem volt ennyi tirpák nem írták be hogy easy meg nem voltak kár örvendők ez is a sok Polák miat van.
2013. júl. 13. 15:59
 7/16 anonim válasza:
tegnap a 4. lost utan meg a lapit is kikapcsoltam annyira ki idegeltek :D XD nekem pofa.tak h feeed meg ks meg nesoroljam 4x haltam meg 45 p alatt a tobbol ne beszeljek 10 alatt nem alltak meg ks erted alig van a tarsamnak hp ja az ellensegnek felig van ez mar szalad visszafele en meg kinyirom az ellenseget es b.zz ks ks hat an..d annyira gyork.rek irkalnak mindent ossze vissza legtobbszor nem is figyelek ra ja meg a report :D na azis legenda az ba...a el a piros szallagom zoldre :S kicsit kene ezen a reportos ugyon a fejlesztoknek dolgozni... szerintem
2013. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

zed, talon, khazix mid op mert counterelik a legtöbb midest. hasonló célokkal én pl caitlyn midet szoktam néha vinni mert ő az egyetlen midre vihető ranged ad (vagyis adc) champem. és igen, only mid vagyok tudom mit vihetek midre és mit nem. itt jön ki a tapasztalat. lehet így trollkodni de ha az enemy tud játszani az apc -vel akkor az adc mid veszett ügy mivel az apc earlyben op de az adc mid és late game-ben már pár lövéssel leszedi az apc-t.

zed mid azért nudli (szerintem) mert ha az árnyék klónból kiállsz akkor nem tud veled mit kezdeni. múltkor szarrá aláztam egyet ahrival :) de láttam már olyan zed midet is aki durván elkapott, az előbb említett meccsen szerintem jobb formában voltam, mint akkor :)

hamár ad midet visz az ember akkor talon, varus, caitlyn jó dolog illetve a gapcloser-es champek egy része is jól használható pl vayne. de tapasztalataim alapján főleg az adc-k válnak be miden (a mides champeken kívül persze) illetve a cc-vel rendelkező ad champek.

katarina ellen én spec fiddlesticks vagy egyéb hard cc midet vinnék vagy pl cassiopeiát. zed pont nem jó ellene szal tényleg idióta volt aki azt vitte :)


egyébként azt én se értem miért a suptól várnak wardot. én pl midre is mindig két wardot viszek, ha olyan a jungler akk mindkettő vision sőt evelyn mid vagy jungle esetén 3 vision ward kell midre...ha prmd 5v5özünk akk a toposnak és a jungleresnek is mondom, hogy wardoljanak (topra 1 ward is elég de a tribush-t is jó lenne wardolni szal kettő kéne, junglebe egy is elég a kékhez mert az a nagyobb érvágás ha elveszik). attól pl idegbajt kapok ha a jungler elől belopják a kéket mert cseszik bewardolni, ugye a redsteal még kevésbé vágja haza a teamet mint a bluesteal.

bár a legjobb mikor fel vannak háborodva azon, hogy kérem a MÁSODIK vagy HARMADIK kéket (mint említettem csak midelek).


én 2012 nyár végén kezdtem játszani és igen akkor még jobb volt a szint. de amúgy ez erősen szerverfüggő is. mikor kezdtem euw-n voltam az jó volt. tartottam pár hónap szünetet és eune-n kezdtem újra na az a szerver egy katasztrófa...át is raktam az accom euw-re. itt azért jóval jobb a helyzet :D


mondjuk mi is trollkodunk néha, pl haverom only supp erre a full prmd teamünkbe összebeszélünk és bepickel egy teemo supportot, twitch adc mellé én meg midre cassiopeiát viszek :) de ezek már ilyen funolós meccseknél vannak. bár múltkor rankedra is vittünk egy ilyen felállást :P

másik taktikánk a meta felcserélése. vagyis az, hogy top&bot swap miden maradok én általában fixen de botot és topot szeretjük cserélni. ez általában váratlanul éri az enemyt és mire kapcsolnak el is lettünk feedelve :)


magyarokról: az esetek 90%ában valami általános iskolás magyar emberrel futok össze, friendre ad elfogadom megyek vele egy meccset és leszűröm, hogy gáz az az ember és kap egy ignore-t :) a maradék 10%hoz még nem nagyon volt szerencsém (ismerőseimet leszámítva).

2013. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerintem az a baj hogy amikor jöttek az új szerverek és meg voltak nyitva hogy ingyen átlehet menni, akkor az összes normális játékos el ment és itt maradtak az idióták. És igen az eunordic a legszarabb szerver tele van Pollákkal nem kell mondanom hogy minden játékban utálják őket.


A Bannrol annyit hogy a legkisebb tévedésért is már reportolni akarnak 1000 évre. Mindenki elnéz dolgokat és téveszt. A Wardrol annyit hogy mindenkinek vennie kell nem csak a supportnak mivel ez egy csapatalapú játék ezért mindenkinek ki kellene vennie a részét az ilyen dolgokból, mert ha azt akarják hogy a support wardolja végig az egész térképet akkor el marad goldba és nem tud fejlődni. Akkor meg az jön hogy low vagy meg noob mert nem vesszek ap-t és kicsit healelek, na akor megint bannolnak 1000 évre meg elmondják az egész családfádat minden baromnak.

2013. júl. 17. 02:39
 10/16 anonim ***** válasza:
erm...a supportnak ap? :O szegénykém te tényleg meg vagy ám áldva :S melyik szerveren vagy? :)
2013. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!